Pubg Uc Hilesi 2023 Üretme Merkez Programı

Son yıllarda online olarak oynanan oyunlar arasından hızlı bir çıkış yapan PUBG Mobile’ da oyun içerisinde Unknown Cash (UC) olarak adlandırılan oyuna özgü bir sanal para bulunmaktadır.  Bu sanal para ile oyun içerisinde aksesuar, kılık kıyafet, silah vb. öğeler satın alabiliyorsunuz. UC olarak tabir edilen bu oyuna özel sanal parayı çeşitli platformlar üzerinden kullanıcılar satın alabilmektedir. 

Fakat bu noktada UC alınacak sitenin doğru bir şekilde seçilmesi hususu oldukça önemlidir. Birçok PUBG UC hilesi altında satış ve dağıtım yapan platformlar oyunculara çoğu zaman çalışmayan kodları gönderebilmekte ve böylece oyuncuları mağdur edebilmektedir.

Birçok platformda hilelerin kullanılabilmesi için oyunculardan kullanıcı hesabı ve şifreleri talep edilmektedir. Bu yüzden kesinlikle güvenilir olmayan platformlardan hesabınızın çalınmaması adına alışveriş yapmamanız önemle tavsiye edilir.

PUBG Ücretsiz UC Kodu Üretme Merkezi Programı

Pubg oyunu içerisinde UC kodları üretimini gerçekleştirmek için çeşitli algoritmalar yapan internet siteleri bulunmaktadır. Harf ve rakamlardan oluşan ve PUBG Mobile tarafından oyunculara satışı yapılan PUBG UC kodları; benzer şekilde algoritma üzerinden kodlar üreten çeşitli platformlar tarafından da oyunculara ücretsiz olarak ya da düşük ücretle sunulmaktadır.

Bedava PUBG UC kodları için kodu üreten güvenilir internet sitelerini internet üzerinden açık kaynaklardan araştırarak deneyebilirsiniz. Ayrıca pubg ücretsiz uc kodu platformlar dışında kendinizde cep telefonunuza ya da bilgisayarına indirmiş olduğunuz programlar üzerinden kod üreterek bulma şansınız olabilir.

Bu işlemi yapmadan önce mutlaka indirmiş olduğunuz programın içerisinde herhangi bir zararlı yazılım olmaması adına güvenilir bir siteden indirme işlemini yapmış olmanız gerekir. Zararlı yazılım içeren uygulama ve programlar nedeniyle bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza art niyetli kişiler tarafından erişim sağlanabileceğini mutlaka bilmeniz gerekir.

PUBG Mobile UC Kodu Hilesi Nasıl Yapılıyor?

Bilindiği üzere normalde UC kodu PUBG mobil tarafından satılmaktadır. Fakat cep telefonuna indirilen algoritmaya dayalı kod üreten programlar sayesinde satılan UC kodlarına benzer, kodlar ortaya çıkarılarak oyunculara sunulmaktadır. Eşleşen UC kodları sayesinde oyuncular ücretsiz olarak UC kodu sahibi olmaktadır.

Bu programların çoğu oyunculardan giriş yaparken kullanıcı adı ve şifre talep etmektedir. Sonrasında uc kodu bulunduğu takdirde oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Genel itibari ile oyun yönetimi kullanılan uc kodlarının hileli ya da hack sonucu elde edildiğini anlayamamaktadır.  Oyuncuların birçoğu güvenilir platformlardan yukarıda bahsedildiği şekilde pubg uc hack programı indirerek ücretsiz olarak uc koduna ulaşabilmekte ve bu sayede uc kodlarını kullanarak kıyafet, silah, vb. oyun içerisinde ki öğeleri ücretsiz satın alabilmektedir.

PUBG UC Hack Program Ve Uygulamaları Nasıl Çalışıyor?

UC kodu üreten uygulama ve programlar belirli algoritmalar içerisinde arka planda işlemler gerçekleştirerek kullanıcılara otomatik oluşturulan kodları sunmaktadır. Sunulan bu kodların her zaman tamamının çalışır vaziyette olduğunu pek söylemek mümkün değildir. Bu algoritmalar sadece pubg mobile tarafından daha önceden satışa sanılan UC kodlarının benzerleri şekilde farklı farklı üretimler gerçekleştirmekte ve aynısına benzer şekilde üretilen bu kodları oyunculara sunmaktadır. 

Bu program, uygulama ve sitelerin hepsinin kesinlikle başarılı sonuç vermesi söz konusu olmamakla birlikte birçok oyuncu kesin vaadler ile kandırılarak aldatılmaktadır. Bunun için herhangi bir mağduriyet yaşamamak adına pubg oyuncuları kesinlikle daha önceden tercih edilen ve hakkında olumsuz yorum bulunmayan platformları tercih etmeye çalışmalıdır. 

Ayrıca oyuncular bu tarz uygulama ve programların kesinlikle zararlı yazılım içerebileceğini bilmeli, bu nedenle kullanmadan önce antivirüs programları tarafından denetime sokmalıdır.  Bedava pubg uc kodu bulma ümidiyle işlem yapılırken hesabın kaybedileceği gibi cihazınızda ki tüm verilerin de güvenilir olmayan kaynaklardan indirilen bu program ya da uygulama sayesinde risk altında olacağını unutmamak gerekir.

Ücretsiz PUBG UC Kodlarında Dikkat

Yazımızı sonlandırmadan önce yukarıda saydığımız tavsiyelerimizi dinleyerek sizlerde PUBG UC kodlarına para vermeden ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu tavsiyeler sayesinde çalışmayan ve hatalı pubg uc kodu üreten platformlara, uygulamalara ve programlara karşı dikkatli olarak hayal kırıklığı yaşama ihtimalinizi oldukça düşürebilirsiniz.

Oyuncuların bilmesi gereken temel husus şudur ki; ücretli bir hizmeti hiç kimse herhangi bir menfaati olmadan ücretsiz bir şekilde sunmaz. Bu nedenle kodu üretmek için kullanılan platformun güvenilirliği ve hakkındaki yorumları siz değerli okuyucularımız için mutlaka ölçüt olmalıdır.

51 Kişi Katıldı

 1. ben baydir rp isdiyom eyer fakiri sevindirseniz allah sizi sevindirsin id 5548397272

 2. Ellerinize sağlık çok güzel anlatmışsınız internette o kadar saçma sapan site varki insanlar bedava uc kazanmak için kandırılıyorlar ama sayenizde böyle bişe olmayacak. Rica etsem banada uc atarmısınız.

 3. Bu site çok güzel ve güzel yorum yapan kişilere uc gönderiyormuş umarım banada gönderir ne olur banada uc gönderin

 4. Lütfen bana da üç valla çok mutlu olurum kaç tane site denedik boş abi abone oluyorum yüklüyorum bekliyorum bir şey gelmiyor bu arada ismim isimyokamk1 😊😊

 5. HANIMEFENDI BANA 50000 UC ATSANIZ RICA EDERIM TESEKKUR EDERIM SAYGILARIMLA İD 5160247276 LÜTFEN ATIN

 6. Lütfen uc verin ne zamandır bekliyorum uc almak için hiç vermiyorlar lütfen uc 100.000 yeterli 50.000 bin yeterli lütfen

 7. Sisten rıça ediyorum bana uc hilesini yaparmısınıs ben cobanım voğunlukla dağlarda duruyom onun için yardım edermisinis LUTFEN

  1. Sitenizde aldatmaca veya kandırmaca hicbir söz yok umarım böyle devam eder lütfen banada atarmisiniz 😕

 8. Abj nolur e mailden uc kodu gönderirimisiniz lütfen allab rızası için

 9. PUBG MOBILE UC HİLESİ YAPMAK İSTİYORUM FAKAT ANKET FELAN DİYOR DAHA BASİT BİR YOLU VARSA YANIT YAZIN İYİ GÜNLER

 10. ID:5335313004 yardım edin arkadaşlarım benle dalga geçiyor lütfen uc 1000 uc istiyorum

YORUM YAP KAZAN

 "Pubg Uc Hilesi 2023 Üretme Merkez Programı" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı