Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler

Bu Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler, www.pubgtaktikleri.com adlı internet sitesine aittir ve yine buradan yönetilmekte ve işletilmektedir. 

Sitemiz çeşitli kullanım amaçlarıyla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl, neden ve ne şekilde toplandığı; bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu açıklanmıştır.

Üyelik ve sitemiz üzerindeki çeşitli satın alımlar suretiyle üyelerin kendilerine ait bir takım kişisel bilgiler(ad-soyad, firma bilgileri, telefon, adres ya da e-posta adresleri vb.) sitemiz tarafından ilgili işin doğası gereği toplanmaktadır. 

Sitemiz bazı dönem aralıklarında üyelerine ve müşterilerine yeni ürünler hakkında bilgiler, kampanya bilgileri veya promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgilendirici içerikleri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, isterlerse sonrasında üye girişi yaptıktan sonra kullanıcıya ait hesap bilgileri bölümünden bu seçimleri değiştirebilir. 

Sitemiz üzerinden veya eposta yoluyla gerçekleştirilen onay adımlarında, üyelerimiz tarafından elektronik ortam üzerinden sitemize iletilen kişisel bilgiler, üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve nedenlerin kapsamı dışında üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Sisteme bağlı sorunların tanımlanması, çözümlenmesi ve gerekli tedbirlerin uygulanması süreçlerinde sitemiz, üyelerimizin IP adreslerini kaydetmekte ve bu IP adreslerini kullanmaktadır. IP adresleri, üyelerimizi ve ziyaretçilerimizi genel bir şekilde tanımlamak ve geniş kapsamlı demografik bilgi edinmek amacıyla da kullanılabilir.

Sitemiz, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen amaçlar ve nedenler kapsamı dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içerisinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapılması amacıyla kullanabilir. Kişisel veriler, gerek duyulduğu takdirde kullanıcıyla temas kurmak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemiz tarafından talep edilen bilgiler veya üyelerimiz tarafından sağlanan bilgiler veya sitemiz üzerinden yapılan tüm işlemlerle ilgili bilgiler; Sitemiz ve işbirliği içerisinde olduğu kişi/kişiler tarafından , “Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve nedenler dışında da, üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitlilik gösteren bazı değerlendirmeler, veri tabanı yaratma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. 

Sitemiz, gizli bilgileri kesinlikle gizli ve özel tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizli ve özel bilgilerin tamamının ya da herhangi belirli bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz olarak kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerek duyulan tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.

Üçüncü Taraf Web Siteleri veya Uygulamalar

Sitemiz, kendi içerisinde başka sitelere link verebilir. Sitemiz, bu linkler aracılığıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Sitemizde yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız vasıtasıyla üyelerimize ve ziyaretçilerimize dağıtılır. İşbu sözleşmedeki Gizlilik Politikaları Prensipleri, sadece sitemizin kullanımına ilişkin olup üçüncü taraf web sitelerini kapsamamaktadır. 

İSTİSNAİ HALLER

Aşağıda belirtilmiş olan sınırlı hallerde Sitemiz, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında üyelerine ve ziyaretçilerine ait kişisel bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

  1. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname ve Yönetmelik gibi yetkili hukuki otorite tarafından sonradan çıkarılacak olan veya hâlihazırda yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
  2. Sitemizin, kullanıcılarla akdettiği “Üyelik Sözleşmesi”’nin ve varsa diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirerek bunları uygulamaya koymak amacıyla;
  3. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yönetilen bir araştırma veya soruşturmanın sağlıklı yürütülmesi amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
  4. Kullanıcıların haklarını ve güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

Gizlilik Politikamızla ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için, info@pubgtaktikleri.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kapalı