Hakkında

Biz Kimiz?

Bugüne kadar PUBG Mobile tutkunu herkese hitap etmeye, bilgilendirmeye ve ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık. Bu süreç boyunca fark ettik ki bir web sitesi için en zor konu; kendisini en doğru şekilde ve en uygun kitleye ifade edebilmesi…

2019 yılından beri hizmet veren web sitemiz için, “Hakkımızda” yazısı yazmaya niyetlendiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz kadar kolay bir iş olmadığını ve size kendimizi anlatmamızın ne kadar zor olduğunu anladık.

Bir şeyden eminiz ki, tanıtım yazıları bir web site için en son ziyaret edilecek bölümlerden birisidir. Ancak, size kendimizi tanıtmamız, neden burada olduğumu anlatmamız; size ne gibi faydalarımızın olacağını söylememiz; bunu yaparken de son derece kısa, öz ve verilen hizmetler konusunda net ve anlaşılır bilgiler vermemiz gerekiyor. Pubgtaktikleri.com sitemiz için kısaca; “PUBG Mobile tutkunlarının ihtiyacı olan her bilgiyi ve imkânı onlara sunabilecek bir web sitesi” diyebiliriz. 

Bizi biraz daha yakından tanıdığınızda, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size en kaliteli ve en anlaşılabilir şekilde sunduğumuzu göreceksiniz. Bu da bizi herkes gibi olmaktan çıkarıp, özel kılıyor. 

Biz Neden Farklıyız?

Çünkü her şeyden önce; 

“İşimizi severek yapan bir ekibiz.”

Belki de bizi özel kılan en temel şey bu. Biliyoruz ki, yaptığınız işi severseniz o alanda kendinizi geliştirir ve daha başarılı olmak adına her türlü senaryodan başarılı çıkmak için çabalarsınız. Çabalayan herkes başarılı olamayabilir ama biliyoruz ki, başaranlar sadece çabalayanlardır. 

“Disiplinli ve Programlı Çalışıyoruz.”

Size faydalı bilgiler sunan içeriklerimizi hazırlarken, disiplin ve özverili çalışmak temel gayelerimizden birisidir. İçeriklerimizi oluştururken, size daha anlaşılır bir dille hitap etmek; daha bilgilendirici anlatımlar sergilemek için disiplin içerisinde sıkı çalışıyoruz. 

“İşimizde daha iyisi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Size en güncel ve en yeni içerikler oluşturabilmek için, bilgileri kaynaklarından öğreniyor; işinin en iyileriyle işbirliği yapıyor ve PUBG Mobile avantajlarını sizlerle buluşturmaya özen gösteriyoruz.

Misyonumuz

Hiçbir koşul öne sürmeden kullanıcı memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve etik kurallarımızla; web sitemiz aracılığıyla size en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Kuruluş tarihimiz olan 2019 yılından beri, sizlerin keyifli vakit geçirmesini sağlamak adına çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. 

Vizyonumuz

PUBG Mobile oyunu ile birlikte ilk akla gelen web sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu amaç doğrultusunda ekip olarak geldiğimiz noktadan çok daha ileri gitmek ve size en bilgilendirici ve isteklerinize cevap verecek içerikler oluşturmak her zaman önceliğimiz olmuş ve olmaya da devam edecektir.

Değerlerimiz

Bu bilgilerin içerisinde pubg taktikleri, oyunu anlamak için rehber bilgiler, pubg oyun videoları, pubg oyun içerisindeki silahlar, pubg oyun hilelerinin kullanımı ile ilgili sorunlar, pubg oyun hataları ve çözümleri yer almaktadır.

Verimlilik

Yapılması gereken işlerin oldukça çok, zamanın ise göreceli olarak daha az olduğu dünyamızda ekip verimimizin yüksek olması bizi başarıya götüren en büyük etkenlerden biridir. İçeriklerimizi üretirken sürekli olarak kendimizi geliştiriyor, size daha faydalı içerikler üretmek için kendimize daha çok değer katıyoruz. Çalışmak için çalışmıyor; en iyisi için çalışıyoruz.

Kalite Odaklılık

Web sitemizin kuruluşundan bu yana kaliteli içerik üretimlerimizin sürdürülebilir ve aynı zamanda başarı odaklı olabilmesi için kaliteden ödün vermeden; mükemmel olmayı hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz. İçerisinde kalite barındırmayan bir içerik, asla kabul etmeyeceğimiz ve size sunmayacağımız içerik biçimidir.

İmkânsızı Başarmak

Hedeflerimizi imkânsız kelimesiyle sınırlandırırsak kendimize haksızlık yapmış ve başarı yolundaki emin adımlarımıza engel teşkil etmiş oluruz. Tüm çalışmalarımızda ekip ruhuyla beraber hareket etmeyi ve profesyonelce çalışmayı planlıyor; planlarımıza itaat ederek başarı yolunda ilerlemeye ve var olmaya devam ediyoruz. İmkânsızlık sadece üşengeç insanların kullandığı bir sözcüktür; ekibimizle imkânsızlıkları imkânlı hale getiriyoruz.

Kapalı