Kullanım Koşulları

Site Kullanım Şartları

Lütfen web sitemiz, aktif olarak kullanmaya başlamadan önce, “Üyelik Sözleşmesi”’ni dikkatlice okuyunuz!

Bu web siteyi kullanan ve ticari etkileşimde bulunan bütün kullanıcılar aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sitemizde yer alan ve sitemize bağlı tüm sayfalar pubgtaktikleri.com sitesinin malıdır ve onun tarafından yönetilmekte ve işletilmektedir. Siz değerli kullanıcılarımız, sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetlerden faydalanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bağlı olduğunuz yasalar gereğince sözleşme imzalama hakkına sahip olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

İşbu sözleşme taraflara söz konusu web sitesi ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülüklerini eksiksiz, doğru ve zamanında yerine getireceklerini beyan ederler.

Sorumluluklar

  1. Eğer varsa, web sitesi fiyatlar ve sunulan ürün veya hizmetler üzerinde kullanıcıyı bilgilendirmeksizin değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. Tüm değişiklikleri takip etmek kullanıcının bizzat kendi sorumluluğundadır.
  2. Web sitesi, kullanıcının sözleşme konusu hizmetlerden teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
  3. Kullanıcı, web sitesinin kullanımında tersine mühendislik yapamayacağını veya kaynak kodlarını bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını; aksi halde ve üçüncü kişiler nezdinde doğacak sorunlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul etmiş sayılır. 
  4. Kullanıcı, web sitesi içerisindeki faaliyetlerinde web sitesinin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlak ve adaba aykırı, kanuna aykırı, üçüncü kişilerin haklarını ihlal eden, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini ve paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde, oluşacak zararlardan tamamen kendisi sorumludur ve böyle bir durumda pubgtaktikleri.com sitesi yetkilileri bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir ve yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar.
Kapalı