PUBG Anti Ban Hile Sistemi Nedir?

PUBG son zamanların en iyi ve en popüler oyunlarından biri olmayı başarmıştır. Oyunun kullanım oranlarının artması neticesinde olumlu sonuçlar olduğu kadar olumsuz sonuçlar da kendini göstermeye başlamıştır.

Olumsuz sonuçlar arasında üretici firmayı en rahatsız eden şey ise hiledir. Çünkü PUBG hileleri kullanan oyuncuların sayısı giderek artmaktadır. Oyunun sistemi ise bu oyuncularını tamamını tespit etmekte yetersiz kalmaktadır. Firma tarafından yapılan yeni açıklamaya göre yeni bir sistem sayesinde bireyler oyunu hilesiz şekilde oynayacaklardır.

PUBG Anti Hile Sistemi Faydaları

Oyunda hile yapılmaması için PUBG anti hile sistemi gündeme gelmiştir. Sistemin gelişmiş pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu sayede oyuna giriş yapan kişilerin bilgileri yüzeysel olarak değil derinlemesine olacak şekilde inceleme altına alınabilmektedir. İncelemeler kapsamında en basit hilelerden en karmaşık olanlara kadar hepsinin tespit edileceğinin altı çizilmektedir.

Pubg Anti Ban Apk ve İos Hack Nasıl Yapılır?

PUBG anti hile sistemi ile birlikte elde edilecek şeylerden biri de adil oyun garantisidir. Ne yazık ki oyunda hile kullanan oyuncular kısa süre içerisinde rakiplerinden daha öne geçmektedir.

Bu da hakkı ile ilerleyenlerle diğerleri arasında haksız bir rekabet ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Firmanın yeni kullanmaya başlayacağı teknoloji sayesinde oyundaki veriler net bir şekilde görülebilecektir.

Veriler arasında oyunun genel sisteminin değişim göstermesi anında fark edilecektir. Bu sayede hile yapan oyuncular oyun dışı kalacak yerlerini ise diğer oyuncular alacaktır.

2 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Anti Ban Hile Sistemi Nedir?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı