PUBG Araba Marka Model İsimleri ve Kullanma Rehberi

Oyuncular PUBG içerisinde geniş araçlardan hurdaya kadar pek çok farklı modelde araba görmektedir. Araçların kullanımlar neticesinde fayda sağlayıp sağlamayacakları ise PUBG araç rehberi incelenerek öğrenilebilmektedir.

Bilindiği üzere hareket eden araçlar her daim anında dikkat çekmektedir. Bu nedene bağlı olarak araç kullanımları sırasında araçların hız ve güvenlik kapsamında oyun severlere en yüksek faydayı sağlayıp sağlamadığının kontrolleri yapılmalıdır.

PUBG Arabada Çalan Şarkı

Aksi halde oyuncular yerlerinin keşfedilmesi neticesinde uzaktan namlulu silahlarla birlikte ölebilmektedir. Arazi aracı olarak da bilinen UAZ 4×4 olan modellerden biridir. Üzeri açık olması sayesinde çoklu kullanımlar kapsamında oyuncuların çevrelerine ateş etmelerini kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra arazi aracı olması engebeli ve yokuş çıkılması gerekli olan alanlarda oyuncuların işine yaramaktadır.

Zira araç kullanıcılar büyük bir kız sahibi olarak oyuna devam edebilmektedir. Toros, oyunda sıklıkla bulunabilen araçlardan biridir. Ancak ihtiyaç duyulmadıkça ya da zorda kalınmadıkça kullanılmamalıdır.

Kısa sürede hız kazabilmesi bir yana yapı bakımından darbelere karşı bir hayli dayanıksızdır. Üstelik Toros ile birlikte engebeli yollara çıkmak aracın yavaşlaması ve zorlanması sorununu da beraberinde getirmektedir.

PUBG Ölümlü Araba Yarışı

PUBG araç rehberinde dikkat edilmesi gerekli olan şeylerden biri araç kullanımının riske değip değmeyeceği ile alakalıdır. Örneğin Buggy tür araçlar arazide kullanım için en ideal tercihlerden biridir. Az yakıt tüketimi ve hızı sayesinde oyuncuları kısa süre içerisinde istenen hedeflere götürebilmektedir.

Buna karşın güvenlik bakımından büyük risk taşımaktadır. Üstelik aceleci kullanımlarda kontrolün kaybedilmesine bağlı olarak kazaların yaşanmasına da yol açtığı bilinmektedir. Oyunda en çok kullanılan araçlardan bir diğeri de Pikap olanlardır.

Özellikle yokuş yerlerde oyuncuların hızlı hareketini sağlayan araç güvenlik konusunda da beklentileri karşılamaktadır. Pikap artılarının yanı sıra sürüşün zor olması gibi bir eksiye sahiptir. Ayrıca yakıtı çok fazla tüketmesinden ötürü uzun süreli kullanımlar için uygun bulunmamaktadır. Düz yollarda güvenilir olarak sürüş sağlayan araçlardan bir diğeri de minibüslerdir.

PUBG Bedava Araba Skini Deseni Yapma ve Alma

Ancak minibüsler ilk hareketlendikleri zaman dilimlerinde istenen hıza erişim sağlamamaktadır. Bu nedenden ötürü kullanımlarda hız konusunda bilinçli olarak hareket edilmelidir. Araç hızlanmasının ardından az yakıt tüketim ve güvenlik artıları kapsamında kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır.

Jet ski su üzerinde hızlı şekilde hareket etmek isteyen oyuncular için vazgeçilmezler arasındadır. Üstelik oldukça az şekilde yakıt tükettiği için oyuncuları zorlamamaktadır. Bunun yanı sıra manevra kabiliyeti olduğu için oyun sırasında hayatta kalma oranının artmasına etkin rol oynamaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Araba Marka Model İsimleri ve Kullanma Rehberi" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı