PUBG Taktikleri

PUBG En İyi Sniper Silahları İsimleri ve Hasarları Nedir?

PUBG oyununda oyuncuların farklı stratejileri bulunmaktadır. Kimileri burun buruna çatışmaya girmekten hoşlanmaktadır. Ancak bazı oyuncuların özellikle uzaktan indirme olarak tabir edilen ve daha güvenli olan yöntemle ilerledikleri bilinmektedir.

Pubg Mobile Keskin Nişancı Modu Nasıl Yapılır?

Uzaktan indirme yöntemlerinin uygulanabilmesi için PUBG sniper silahları kullanılmaktadır. Oyuncular en iyi silahları temin ederek rakiplerini tek bir kurşunla bile indirebilmektedir. Peki, hangi sniper silahları en iyisidir?

PUBG En İyi Sniper Tüfekleri İsimleri Hasarları

En iyi sniper tüfekleri arasında akla ilk gelenlerden biri AWM olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik bu silah aynı zamanda en güçlü olan tüfekler listesinde de kendine yer bulmuştur.

Bu tüfekle doğru nişan aşınması halinde rakiplerin miğferi olsun olmasın oyun dışı kalmaları garantilenmektedir. M24 de oyunda en çok kullanılan sniper tüfeklerinden biridir. Bu tüfeğin en önemli özelliği hasar derecesinin çok yüksek olmasıdır. Yeniden doldurma süresinin hızlı olması da oyuncuların yakaladıkları avantajlardan biri.

Kar98 Hasarları Nedir?

PUBG en iyi sniper silahı oyuncuların tercihlerine göre değişim gösterebilmektedir. Fakat VSS Vintorez de en iyiler listesinde yer alan silahlardan biridir. Yarı otomatik olarak temin edilen bu tüfekte 9mm mermiler kullanılmaktadır.

Üstelik tercih eden oyuncular tüfekten tam otomatik şekilde ateş de edebilmektedir. Tüfekte susturucu olması özellikle işini sessizce halletmek isteyenlerin işine gelmektedir.

Kar98K olarak bilinen tüfek ise kullanım oranlarını kolay şekilde bulunabilmesi sayesinde artırarak en iyilerden biri haline gelmiştir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG En İyi Sniper Silahları İsimleri ve Hasarları Nedir?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı