PUBG Taktikleri

PUBG En İyi Taarruz Saldırı Tüfekleri Görev ve İsimleri

PUBG silahlar olmadan başarıya götürebilecek oyunlardan biri değildir. Oyunda sona kalabilmek için gerek savunma gerekse taarruz özellikleri olan belli silahların temin edilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda ücretsiz bir şekilde oynanabilen oyundaki en iyi taarruz tüfeklerini sizler için derledik.

Pubg Taarruz Tüfeği İsimi ve Görevi

AKM, oyunun en popüler taarruz tüfeklerinden biri olarak kabul edilmektedir. Ancak tüfeğin geri tepmesi diğerlerine göre biraz fazladır. Bu neden yüzünden genel itibari ile oyunda kendini profesyonel hale getirmiş oyuncular tarafından kullanılabilmektedir.

Üstelik geri tepme derecesinin hafifleyebilmesi için bir dengeleyici ile birlikte de kullanılabilmektedir. PUBG en iyi taarruz tüfekleri arasında GROZA da sıklıkla tercih edilenlerden biridir. Tüfek bir hayli güçlüdür. Üstelik atış hızı yüksek olmasına karşın geri tepme bakımından oyunculara avantaj sağlamaktadır.

PUBG Nadir Bulunan Tüfekler

PUBG en iyi saldırı tüfekleri oyunda avantajlı konuma geçirmesine karşın kolaylıkla bulunmayabilmektedir. Örneğin sayılan GROZA, özellikle mobil şekilde oyuna bağlananlar tarafından bulunamamaktadır.

Tüfeğin bulunabilmesi için tedarik kasalarından çıkması lazımdır. Oyunda nadir şekilde bulunan tüfekler arasında AUG A3 de yerini almış durumdadır. Çok iyi bir piyade tüfeği olan bu silahın geri tepme derecesi oldukça düşüktür. Hem orta hem de uzun menzilli olan çatışmalarda kullanıcıların büyük yardımcısıdır.

Ancak bu silah sadece supply drops’ta bulunduğu için temini zor olan PUBG taarruz saldırı tüfeklerinden biri olarak kabul edilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG En İyi Taarruz Saldırı Tüfekleri Görev ve İsimleri" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı