PUBG Haritaları, İsimleri, Loot Hilesi ve Araba Yerleri

Hem mobilden hem de bilgisayardan oynanabilmesi sayesinde kısa sürede en çok oynanan oyunlardan biri haline gelmiştir. Ancak oyunda adada son hayatta kalan olmak kolay bir işlem değildir.

Bunun için oyuncuların kullanabilecekleri tüm taktikleri değerlendirmeleri şarttır. PUBG loot ve araç yerlerinin bilinmesi de oyuncuların yakalayacakları en avantajlı şeylerden biridir.

Pubg Mobile Loot Hilesi Nasıl Yapılır?

Özellikle sayılacak olan bölgelere hızlı şekilde iniş yapılması halinde oyuna bir sıfır önde başlanması garantilenecektir.

PUBG haritalarda oyuncular genellikle düzlük alanlara iniş yapmayı tercih etmemektedir. Ancak inişlerde yer şekillerinden ziyade temin edilecek olan materyaller önemlidir. Bu neden yüzünden Taş Ocağı’na iniş yapmanızı tavsiye edebiliriz.

PUBG En İyi Loot Harita Yerleri

Bu bölgede özellikle savunma silahları bulunmaktadır. Üstelik bölge pek çok oyuncu tarafından es geçilmektedir. Bölgenin es geçilmesi ise otomatik olarak alanın daha güvenli hale gelmesini sağlamaktadır.

Haritalara göre değişim göstermesine karşın PUBG araç yerleri listesinin öneli isimlerinden biri de Trailer Park. Bu alanda araçların yanı sıra oldukça iyi materyaller temin edilmesi de mümkünü. Üstelik oyun sırasında işe yarayacak türlü eşyaların büyük bir kısmı da bu alandan çıkmaktadır.

Oyuncuların eşyaları kısa bir araştırma yaparak bulmaları mümkündür. Çok tercih edilmeyen bir alan olduğu için bölgenin diğer yerlere göre daha güvenli olduğu da söylenmektedir. Ancak buna karşın oyuncular tedbiri elden bırakmamalıdır.

5 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Haritaları, İsimleri, Loot Hilesi ve Araba Yerleri" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı