Pubg İşaret Fişeği 2023 Yerleri ve Hilesi Nasıl Yapılır

PUBG işaret fişeği farklı amaçlarla kullanılabilen oyun materyallerinden biridir. Bazı oyuncular fişekler ile birlikte gerçek bir yardım hedefleyebilmektedir. Bazıları ise işaret fişeğini düşmanların ya da rakiplerin dikkatlini çekmek için kullanmaktadır.

Çünkü işaret fişeği atıldığı bölgeye birden fazla rakip çekmektedir. Fişeği atmalarının ardından pusuya yatan oyuncular bu sayede uzun zaman harcamak zorunda kalmadan rakiplerinin büyük bir kısmını öldürebilmektedir.

PUBG İşaret Fişeği Nerelerde Bulunur?

Oyuncular için PUBG işaret fişeği taktikleri verilmektedir. Bu taktikler arasında fişeklerin nasıl kullanılması gerektiği ve haritalarda nerelerde bulunduğu en önemlilerinden biridir. Öncelikle hatalı kullanımlar kapsamında düşmanın ilgisini çekmek de gerçek bir yardım paketi temin etmek de mümkün olmayacaktır.

Haritada En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yerler

Bu neden yüzünden fişek temin edildikten sonra boş bir araziye giderek havaya ateş etmektir. Ancak atışlardan önce bireylerin kendilerine gizlenecek bir alan bulmaları önerilmektedir. Bu sayede rakipler çevreye toplandığında hayatta kalmak mümkün olacaktır.

Pubg İşaret Fişeği Hilesi Videolu Anlatım

PUBG işaret fişeği yerleri ise oyunun hangi haritada oynandığına göre değişim göstermektedir. Fakat yapılan incelemeler işaret fişeklerinin genel olarak kıyı bölgelerde toplandığını ortaya çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra haritaların en uç ve en orta yerlerinde de fişeklere rastlanması mümkündür.

Bunun için oyuncuların özellikle ilk oyunlarında amaçları haritaları keşfetmek olmalıdır. Böylelikle haritalarda nerede ne var bilerek hareket edip, rakiplerden daha avantajlı bir konuma geçerek oyun devam ettirilebilmektedir.

7 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "Pubg İşaret Fişeği 2023 Yerleri ve Hilesi Nasıl Yapılır" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı