PUBG Mobile Uçan Araba Yerleri Hilesi ve İsimleri Nedir?

PUBG mobile kullanıcı sayısını her geçen gün artıran oyunlardan biri olarak gündemdeki yerini korumaktadır. Bu nedene bağlı olarak oyun kendi içerisinde belli yenilikler sunmaktadır.

Böylelikle oyunda uzun zamandan bu yana aktif olan bireyler de devamlı şekilde giriş yapmayı sürdürebilmektedir. Üstelik oyuna son gelecek olan güncelleme ile birlikte her kullanıcı araçlarını özeleştirebilecektir.

PUBG Mobile Uçan Araba Hilesi Nasıl Yapılır? Video Anlatım

Oyuncular PUBG mobile araçları özelleştirme güncellemesi ile birlikte araçlara gerek materyal gerek renk ayarlamaları yapabileceklerdir. Bunun için ise kolay şekilde kullanılabilen bir ara yüz tasarlanmaktadır. Ancak oyundaki bu türde güncelleme henüz yayımlanmış değildir.

Firma, oyuncuların heyecanlarını artırabilmek için belli sızıntılar yapmayı tercih etmektedir. Fakat sızıntılardan elde edilen veriler değerlendirildiğinde araçların özelleştirilebileceğine kesin gözü ile bakılmaktadır.

Pubg Araba Skinleri ile Özelliştirme

PUBG mobil araçları özelleştirmek konusunda farklı iddialar bulunmasına karşın belli ortak noktalar da yok değildir. Örneğin veriler araçların lastik ya da tamponlarının değiştirilebileceğini ortaya koymaktadır.

Bazı parçalar ve renkler ücretsiz olmasına karşın bazılarının temin edilebilmesi için oyunculardan ücret de talep edilecektir. Fakat güncellemenin neler getireceğini görebilmek için biraz sabredilmesi istenmektedir. Çünkü bazı ülkelerde yasaklı şekilde kullanımı sürdürülen oyunda güncellemeler önümüzdeki ocak ayı içerisinde yapılacaktır.

Otomatik ve ücretsiz şekilde gerçekleştirilecek olan güncellemelerde araç özelleştirmenin yanı sıra farklı eklentilerin de bulunup bulunmayacağı ise en çok merak edilen konulardandır.

7 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile Uçan Araba Yerleri Hilesi ve İsimleri Nedir?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı