PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı Alma 2023

Pubg Mobile oyunu içerisinde kaydolurken kullanmış olduğunuz kullanıcı adını değiştirebilme şansımız vardır. Genellikle kullanıcı adı yerine nick ifadesi kullanılır. Pubg kullanıcı adını değiştirebilmesi için oyun içerisindeyken “isim değiştirme kartı” erişmiş olması gerekir. Bu kartı alabilmenin de belli şartları vardır.

Pubg İsim Değiştirme Kartı Kazanma

Pubg isim değiştirme kartı kazanmak için öncelikle kişi Pubg Mobile oyununda en basit seviyeden 3 seviyeye ulaşması gerekiyor.

 • 3 seviye kısmına geldikten sonra pubg içerisinde verilen görevler menüsünden eğitim görevleri kısmına geçiş yapıyor.
 • Eğitim görevleri menüsü içindeyken size bir görev veriliyor.
 • Bu görevlerden birisi oyunda bir arkadaş ekle, isim değiştirme kartında değiştirme şansını elde edebilmek için bu görevi tamamlamanız şartı vardır.
 • Görev tamamlandığında eğitim görevleri kısmında “oyuna bir arkadaş ekle seçeneği aldın” şeklinde aktifleşecektir.

Eğer daha sabırlı olabilirim; Diyorsanız pubg içerisinde 10 seviyeye geldiğinizde otomatikman size zaten bu kart verilmektedir. Bunu yapabilmek için de yine görevler kısmından eğitim görevleri bölümüne geçiyorsunuz.

 • Eğitim görevleri kısmı içerisindeyken sw10 isimli bir bölüm yer alıyor.
 • Bu menü üzerinden tüm sw19 görevini tamamla isimli bir görev veriliyor.
 • Bu görevi aktif hale getirip tamamlamanız lazım bu işlemi yaptıktan sonra artık pubg mobile isiminizi değiştirebilirsiniz.

Şunu da söylemek gerekir ki; 3. seviyedeyken bu işlemi yaptıysanız ve 10. seviyeye geldiğinizde de bu işlemi yapıyorsunuz. Bundan sonraki pubg içerisinde 2 kere isim değiştirme hakkınız olmuş oluyor.

Tüm bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra yeni isim girerek “tamam” tuşuna basıyorsunuz artık nick nameniz değişmiş oluyor.

Pubg İsim Değiştirme Kartı Alma

Pubg isim değiştirme kartı almanın yollarını yukarıda anlatmıştık. Bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra artık isim değiştirme kısmına geliyorsunuz. İsim değiştirmenin bazı kuralları vardır. Bu kurallardan birisi de takma isim yani nick name adı verilen kısımda yeni bir isim almak istediğinizde bunu sadece o günlük yapabilmeniz yani 1 gün içerisinde sadece 1 kere isim değiştirme ve farklı bir kullanıcı ismi girebilme hakkına sahipsiniz.

 • Ayarlar bölümünden envanter yerine giriş yapıyorsunuz.
 • Sonrasında bu kısımda isim değiştirme kartına seçerek aktif hale getirip “kullan” tuşuna basıyorsunuz.
 • Karşınıza gelen ekranda içerisinde yeni bir isim girmeniz istenecektir.
 • Bu ismi girerek tamam demeniz yeterli.

Pubg Mobile İsim Kartı Marketten Nasıl Alınır?

Pubg Mobile oyununda ücretsiz ve tamamen bedava bir şekilde oyun içinde isim değiştirme yollarını anlattık. Bunun dışında kişiler isim değiştirmek için şu yöntemi de kullanabilirler:

 • Pubg Mobile oyun içerisinde bir market bulunur. Bu marketten kişiler farklı oyun içi materyalleri elde edebiliyorlar. Bunlardan bazıları sandık, kostüm, kıyafet, silah gibi materyallerdir.
 • Bunlardan biri de “isim değiştirme kartı“ oyun içerisinde market kısmına girildiğinde yalnızca 180 uc karşılığında oyun içerisinde bu kartı satın alarak isim değiştirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg İsim Değiştirme Apk Hilesi

Pubg isim değiştirme yollarından bir başkası oyun için indirilebilecek ekstra bir APK dosyasıdır. APK dosyasını download ederek bilgisayarınızı indiriyorsunuz. Bir eklenti yükleniyor ve bu eklenti ile beraber isim değiştirme hilesini de başlatmış olabiliyorsunuz.

Not: Pubg bu hafta tüm hilelere karşı almış olduğu önlem ile bu hilede artık mevcut değildir. Bunun yerine pubg isimler konumuzdan farklı isim ve nick örneklerine bakabilirsiniz.

Pubg Mobile İsim Kartı Çin Sürümü ile Alma Yolları

İsim değiştirmenin bir başka yolu da şudur: Daha hızlı bir şekilde bu isim değişikliğini yapmanın bir yöntemi de vardır. Bu oyun sadece Türkiye’de değil dünya çapında oynanan ve farklı farklı ülkelere göre sürümleri bulunan bir oyundur.

Çin sürümü pubg için güncellenmiş versiyonu olan ve 0.4.0 adı verilen sürümünü kendi bilgisayarınıza ki Pubg oyunu ile eşleştirerek güncellemeniz gerekiyor.

 • Bu güncellemenin hemen ardından günde 1 kereye mahsus olmak üzere yeni bir kimlik alabiliyorsunuz.
 • Yapılan güncelleme ile beraber sadece kimlik değişimi ile oyun içerisindeki farklı ödülleri de sahip olabiliyorsunuz.

3 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı Alma 2023" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı