PUBG Silah Hilesi 2023: Desen, Skin ve Sekmeme Ayarları

Pubg Mobile oyunu; Dünya genelinde çok yaygın olarak oynanan ve online olarak aynı anda 3.3 milyon kullanıcının oynadığı bir oyundur. Pubg silah hileler arasında en popüler sektirmeme, nişan alma, otomatik ateş etme ve mermi hilesi olarak tüm taktikler mevcuttur. Ayrıca Pubg silah sekmeme ayarları ile daha kolay düşmanlarınızı vurun. Pubg silahları ve malzemeleri kullanabileceğiniz gibi hile kodlarını kullanarak da oynayabilirsiniz.

Pubg mobile silah hilesi 2023 yılında kullanmak yasal olmasa da birçok oyuncu gibi pubg içinde silah deseni, sekmeme ve skin hileler ile avantaj elde etmek ve rakiplerinize göre daha güçlü bir karaktere sahip olun. Bedava olarak bulabileceğiniz pubg silah hilelerini kullanabilirsiniz. Pubg oyuncularının kullandıkları silah hileler arasında en popüler olanları; 

 • Sektirmeme hilesi
 • Nişan alma hilesi
 • Otomatik ateş etme hilesi
 • Silah sahibi olma hilesi
 • Silah deseni hilesi
 • Pubg silah skin hilesi
 • Mermi hilesi 

Pubg silah hileleri aktif hale getirdiğinizde ateş etme-hasar verme oranı artacak, otomatik olarak ateş ederek hasar verme gücünüz artacak ve rakiplerinizi daha kısa süre de öldürme şansınız olur.

Pubg Mobile Silah Desen Hilesi

Profesyonel bir oyuncu olarak Pubg oyununda yer almak istiyorsanız kıyafetleriniz ile birlikte silahınızın desenini de değiştirmelisiniz. Yer aldığınız haritanın görsel özellikleri uyumlu bir silah desenine veya elbiseniz ile uyumlu bir silah desene sahip olursanız Pubg mobile silah deseni hilesi kamufle olmak istediğinizde size büyük avantaj sağlıyor.

Pubg Silah Sekmeme Hilesi

Pubg oyununda en çok tercih edilen hilelerden biri olan sekmeme hilesini kullandığınızda atışlarınız hiçbir şekilde sekmeden nişan aldığınız kişiye gidiyor. Normal şartlar altında pubg oynarken silahınızla ateş ettiğinizde 2 atıştan bir tanesi boşa giderken bu oran atış mesafesine göre 3 atıştan ikisi veya 4 atıştan üçü haline gelebiliyor.

 • Pubg silah sekmeme hilesini kullanmak istediğinizde pubg forum sitelerinde ve hile sitelerinde yer alan hile kodlarını kullanabilirsiniz.
 • Bu kodları aktif hale getirdikten sonra yapmanız gereken oyun ayarlarında silahı seçerek oyuna başlamak.
 • Artık daha isabetli atışlar yaparak rakiplerinizi yok edebilirsiniz.

Not: Şu an geçerli hile bulunmamaktadır. Ama pubg silah hasarları resimli tablomuzdan sekmeyen ve güçlü silah seçiminizi yapabilirsiniz.

Pubg Otomatik Ateş Etme Hilesi

Pubg silahınız ile otomatik ateş etme hilesi kullanmanızın nedeni oyununda geniş bir haritadan başlayarak daralan bir harita da oyun oynadığınız için etrafınızdaki herkesi görmeniz mümkün değildir. Bu konuda geliştirilen hileler arasında yer alan Pubg otomatik atış hilesi ile pubg içinde belirlemiş olduğunuz mesafedeki kişilere siz farkında olmasanız bile ateş edebiliyorsunuz. Beklenmedik anda saldırı altında kalmak yerine saldıran taraf oluyor ve avantajı ele geçiriyorsunuz.

 • Pubg otomatik ateş hilesi için yapmanız gereken oyuna giriş yaparak hesabınızın bulunduğu sayfa da yer alan ayarlar sayfasını açmak.
 • Bu sayfada bulunan ayarlar kısmına giriş yapmadan önce bilgisayarınıza indireceğiniz hile programını çalıştırarak aktif hale getirmeniz gerekiyor.
 • Aktif hale getirdiğiniz hile programı ile oyun içinde rakiplerinizi daha kolay bir şekilde öldürebileceksiniz.

Pubg Silah Skin Hileleri

Pubg ile ilgili olarak en fazla kullanılan silah skin hilesidir. En üst seviye renki silahlara sahip olabilirsiniz. Ancak burada sizi riske atan bir durum söz konusu olabilir. Üzerinizdeki eşyalar ve oyuncunuzun sahip olduğu kostümler belirli bir levele ait olduğunuzu göstermektedir. 2023 yılı için bazı Pubg silah hilesi olarak skin kodları;

 • JrCxea8a: Otomatik silahlar deseni
 • 719smSAI21: M416 veya Scar-L Skini
 • 7382SAN04GS: Kar98, AWM keskin nişancı deseni
 • Fo398IA4s21: Pompalı tüfekler için bedava kod
 • 819HBS310N: Ağır silahlar deseni

Pubg en üst sınıf skinli silahlara sahip olabildiğiniz bu hileleri aktif hale getirdiğinizde rakiplerinize daha fazla hasar veren veya tek atışla rakiplerinizi öldüren silahlara sahip olabiliyorsunuz. Pubg silah skin hileleri aktif hale getirmek için satın almanız gerekiyor. Haftalık, 14 günlük ve aylık süreler ile satılan bu hileleri satın alarak kurduğunuzda oyun içinde otomatik olarak güzel renklerde skin ve donanımlı silahlara sahip oluyorsunuz. Yalnız bu hileyi aktif hale getirirken yakalanmamaya dikkat etmelisiniz.

Ayrıca Önemli; Pubg bedava e-pin, uc kodu ve silah skinleri yazımız güncellenmiştir. Faydalığı olucağından sizleri davet ediyoruz.

Pubg Silah Mermi Hilesi

Pubg oynarken cephane bulma derdi ile uğraşmadan oyun boyunca sonsuz cephaneye sahip olarak oynamak çok keyifli bir oyun imkanına sahip olmak anlamına geliyor. Pubg silah mermi hilesinde size 2 alternatif sunuluyor.

 1. Sonsuz mermi sahibi hilesi
 2. Daha fazla hasar veren mermi hilesidir.

Pubg oyun içinde rakibinizi öldürmek için birden fazla atış yaparak zaman kaybederek kendinizi riske atmak yerine tek bir atış ile rakibinizi öldürüyor ve kendinizi risk altına almamış oluyorsunuz.

 • Birçok oyuncu kullandığı silah için cephane ararken öldürülerek oyun dışı kalıyor ve 1. olma imkanını kaybediyor.
 • 2. seçenek olarak kullanabileceğiniz hasar gücünü artıran mermi hilesi ile normal şartlara göre %50 oranında daha fazla hasar verebiliyorsunuz.

Pubg hileleri kullanarak oyun içinde daha güçlü bir karaktere sahip olabilir, rakiplerinizi daha kısa süre de öldürerek oyunu zafer ile sonuçlandırabilirsiniz. Profesyonel bir Pubg oyuncusu olarak oyunu daha keyifli bir şekilde oynamak istediğinizde bu hileleri edinerek oynayın.

Pubg Silah Sekmeme Hassasiyet Ayarları

PUBG, oyununda başarılı olmak belli bir düzen içerisinde oyunun oynanması ile alakalıdır. Taktikler çerçevesinde bir strateji oluşturmanın yanı sıra PUBG silah sekmeme hassasiyet mouse ayarları gibi teknik eksiklikleri gidermek de oyunda başarıya götüren yollardan biridir. Ayrıca oyuncuların teknik aksaklıklarını öncelikli şekilde gidermeleri halinde başarı edinme hızları da minimuma inerek memnun edici sonuçlar getirecektir. Ateş etme animasyonu olarak önerilen Pubg mobile silah sekmeme hassasiyet ayarları;

 • 3. Şahıs dürbünsüz: %85
 • Lazer, holografik Nişangah ve Nişan Yardımcıları: %65
 • 3x Dürbün: %40
 • 6x: %18
 • 1. Şahıs Dürbünsüz: %75
 • 2x Dürbün: %55
 • 4x ACOG Dürbün, VSS Vintorez: %25
 • 8x Dürbün: %12

PUBG silah sekmeme hassasiyet ayarları ile ilk başlıklarından biri fare hızı ile alakalıdır. İlk bakışta fare hızının yüksek olması olumlu bir şey gibi görülmektedir. Ancak oyuna devamlı şekilde giriş yapanlar fare hızının yüksek olması yüzünden performans düşüklüğü sıkıntısı ile karşı karşıya kalmaktadır. Bunun yanı sıra yine aynı sıkıntı odaklanma problemlerine yol açmaktadır.

Siz de bilgisayarınızın arama bölümünden fare hızlandırmayı bulup bu ayarları pasif hale getirebilirsiniz. Böylelikle oyunda daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Oyuncular için PUBG Mouse oyun ayaları kaliteli bir mousepad temini ile devam etmektedir. Bireyler bu sayede oyunda daha rahat bir şekilde hâkimiyet kuracaklardır.

Pubg içerisindeki fare ayarlarında ise genel, hedefleme ve silah nişan alanı hassasiyeti gibi farklı başlıklar yer almaktadır. Oyuncuların nasıl bir strateji uyguladıkları pubg silah hassasiyet ayarlarının ne şekilde olacağına karar vermelerini de sağlayacaktır. Pubg oynarken fare ayarlarının denenmesi tavsiye edilir. En faydalı olan pubg silah sekmeme hassasiyet ayarı olarak bilinir.

8 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Silah Hilesi 2023: Desen, Skin ve Sekmeme Ayarları" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı