PUBG Mobile 2023 Tüm Hack Hileleri

Sadece ülkemizde değil dünya genelinde online oyunlar arasında en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG’de hileler hakkında bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. PUBG Wall ve Pubg UC hileleri hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Genellikle PUBG oyuncu kitlesi oyun içerisinde parayla satılmakta olan karakter, kostüm, aksesuar vb. özelliklere para yatırmadan sahip olmak istemektedirler. Özellikle oyuncu yaş aralığı genç kitleden oluştuğu için birçok oyuncu oyuna para yatırma noktasında maddi anlamda sıkıntı yaşamaktadır.

PUBG Mobil Oyun Hileleri 2023

Bu nedenle oyuna para yatırmak istemeyen kullanıcılar genellikle PUBG UC hilesi 2023 şeklinde aramalar yaparak konuya çözüm aramaktadır. Oyuncular hileli bir şekilde edindikleri özellikler ile oyuncu profiline ekstra özellikler dahil ederek diğer rakiplerine karşı avantaj sağlamaya çalışmaktadır. 

Fakat pubg uc hilesi hack programları indiren oyuncuların dikkat etmesi ve göz önünde bulundurması gereken önemli hususlar bulunmaktadır.  Çünkü pubg hack program ve uygulamaları genellikle üreten yazılımcılar tarafından içerisine zararlı yazılımlar bulaştırmaktadır. 

Bu zararlı yazılımlar nedeniyle pubg oyuncularının hesabının çalınabileceği gibi kişisel bilgisayar ve uygulamalarınız da bulunan bilgi ve belgelerde kötü niyetli kişilerin eline geçebilir.

Pubg Hack hile programları aslında oyunculara sağladığı yarardan daha ziyade içerisinde zararlım yazılım nedeniyle kullanıcılara büyük ölçüde zarar verebilmektedir.  Tabi tüm bunların yanı sıra hile kullanan oyuncular oyunun zevkini tam olarak alamadığı gibi, diğer oyuncularında canını oldukça sıkmaktadır.

pubg hack hileleri

PUBG Mobile Hack Hile 2023

Bu kısımda sizlere pubg mobile hack 2023 hileleri hakkında sizlere bilgiler aktarmaya çalışacağız. Pubg oyuncularının çoğu hile kullanmak için büyük bir arayış içerisindedir. Oyun dünya genelinde çok popüler olduğu için haliyle piyasada da oyuna ait çok fazla hile de bulunmaktadır.

Oyuna talebin fazla olması sebebiyle hile durumu birçok kullanıcı tarafından maalesef suistimal edilebilmektedir. PUBG oyunu farklı farklı platformlarda da oynanabilmektedir. Oyun bilgisayar üzerinden oynanabildiği gibi mobil cihazlar üzerinden de oynanabilmektedir. PUBG hack programları olan Wall hack, para hilesi, silah aim hilesi kullanarak oyuncular rakiplerine karşı avantaj elde edebilmektedirler.

PUBG UC hilesi için daha önce yazmış olduğumuz yazıyı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

PUBG Wall Hack Hilesi

PUBG oyununda anti hile sistemi, hile kullanan kullanıcılara karşı oldukça yetersiz kalmaktadır. Oyunun hile önleme sistemi yeteri kadar gelişmediği için oyuncuların birçoğu rahatça hile kullanabilmektedir. PUBG mobile Wall hack hilesi oyun yönetimi hile sistemini rahatça geçebilmekte ve oyun içerisinde Wall hack hile programını kullanan oyuncuların tespit edilebilmesi oldukça zordur.

Çünkü hileyi kullanan birçok pubg oyuncu Wall hack ile sanki diğer rakip oyuncuları görmüyormuş gibi davranmaktadır. Hileli oyuncular rakiplerini izleyerek oyunda ona göre ilerlemekte ve rakipleriyle karşılaştığında doğrudan hedef odaklı atışlar yapmaktadır.

pubg steam hack hilesi

PUBG Mobile Wall hack hilesi piyasa da tüm dünya genelinde kullanıcılar tarafından kullanım açısından oldukça azdır. Bunun sebebi ise bu hileyi ücretsiz olarak bulmanın oldukça zor olmasıdır.

Genel itibari ile oyundan zevk almak isteyen kullanıcıların en büyük sorunu da hilelerdir. Çünkü hileler oyunu oldukça zevksiz hale getirmektedir. Bu yüzden pubg oyunu içerisinde oyunun kalitesini düşürmemek adına hile kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

PUBG Mobil PC Hilesi Macro 

Macro hilesi pubg oyununda tercih edilmesi gereken en güvenilir hile türlerinden biridir ve oyuncular için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. 

Oyun yönetimi normal şartlarda oyun içerisinde hile kullanan oyuncuları fark ettiği zaman oyundan banlayarak onları uzaklaştırmaktadır. Fakat macro hile işleminde tespit aşaması oldukça zordur. Bu hile için öncelikle yapmanız gereken Logitech Mouse tarzında bir ürüne sahip olmanız gerekmektedir.

Macro hile kodlarını kullanarak oyun içerisinde rakiplerinize karşı kolayca üstünlük sağlayabilirsiniz. Mouse ayarlarında kodlarla değişiklik yapan bu hile ile oyun içerisindeki farklılığı yakından anlayacaksınız. 

PUBG Hileleri Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Mouse ayarları için macro kodunu ve oyun içerisinde ki yazımız içeriğinde belirtilen Wall hack ve diğer hile programlarını indirerek kullanmak istiyorsanız öncelikle mutlaka güvenilir kaynaklardan indirme işlemini yapmanız gerekmektedir.

Ayrıca indirme işlemini yaptığınız yerde ki kullanıcı yorumlarını da okuyarak dosyalarda herhangi bir olumsuzluk olup olmadığı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz dosyaları mutlaka antivirüs programlarında taratmayı ihmal etmeyin. Aksi takdirde cihazlarınız içerisinde bulunan bilgi ve belgeler ile hesabınız tehlikeye düşebilir.

19 Kişi Katıldı

  1. Ne olur bana iç gomderirimisiniz ne olur yarala olursa çok sevinirim BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile 2023 Tüm Hack Hileleri" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı