PUBG Mobile Zıplama Hilesi Yapma ve Hileci Report Etme 2023

Pubg mobile zıplama hilesi en çok merak edilen hilelerin başında gelmektedir. Son yıllarda herkesin büyük bir tutku ile oynadığı battle royal oyunu olan Pubg’ de hileler giderek artmaktadır. Son günlerde de pubg zıplama hilesi en çok kullanılan hilelerden olmuştur. Zıplama hilesini bu kadar ilgi çekici hale getiren özelliği stratejik bir hile olmasındandır.

Kullandığınız hilelerden dolayı bilgilerin çalınması, hesabın banlanması gibi durumların da olabileceği riskini aklınızdan asla çıkarmamalısınız. Tabi bir de rakiplerden gelecek tepkileri de unutmayın.   

Pubg Zıplama Hilesi Nedir?

Pubg mobile zıplama hilesi 2023 oyunda stratejik açıdan büyük avantaj sağlamaktadır. Hile hakkında henüz tam bir cezai yaptırım açıklaması gelmese de yine de dikkatli olunmasında fayda var. Hile tespiti sonucunda hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Pubg zıplama hilesi aslında bulunması biraz daha zor hilelerdir. Diğer sürümlerde daha fazla hile bulunmakta ve uygulanabilmektedir. Piyasada kullanılan hileleri sizler için toparladım. Pubg zıplama hilesi için aşağıdaki adımları izleyin;

  • Dosya indirildikten sonra setup dosyasını açarak kurulumu yapın.
  • Setup dosyası kurulduktan sonra dosya içerisinde yer alan pubg Emulator hilesi dosyaları ortaya çıkacaktır.
  • Launcer.exe aracılığı ile hileyi çalıştırarak hileyi aktifleştirmeye başlayın.
  • Pubg Emulator yüklemesi kendini güncelleyecektir. Güncellemenin tamamlanmasını bekleyin.
  • Dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçin. Ben İngilizce dilini seçtim.

Home tuşu menü ekranını açmanızı sağlar. End tuşu menüyü kapatır. Mouse ile menü içerisinde gezerek istediğiniz pubg zıplama hilesini bu şekilde aktif hale getirebilirsiniz.

Pubg Hile Kullananları Email ile Report Etme

Pubg hile kullananları email ile report etme, pubg müşteri hizmetlerine ulaşarak gerçekleşir. https://support.pubg.com/hc/tr adresine girerek hile kullandığını düşündüğünüz kişi hakkında bilgileri vermeniz için yeterli olacaktır.

Pubg Hack Kullananları Report Etme

Pubg hack kullananları report etme, oyunda hileci sayısını azaltma ve temizleme konusunda etkili bir çözümdür. Oyun esnasında hile kullandığından şüphelendiğiniz kişiler olabilir.

Bunun araştırmasını yaparak hile kullanan kişiyi oyun dışı bırakmak sadece Pubg hizmetlerinin sorumluluğundadır. Bu araştırmayı yapabilmeleri için Pubg hack kullananları Report etme görevi sizindir.

  • Oyun içerisinde hileci kişilerin profiline tıklayarak rapor et bölümünden bildirim gönderebilirsiniz.
  • Diğer bir seçenek olarak oyuncu bildirme formu doldurarak report edebilme imkanına sahipsiniz.
  • Oyuncu bildirme formu içerisinde hile tarihi, profil ismi, hile çeşidi ve detaylı bir içerik gerektirmektedir.
  • İçerikler ekran kaydı görüntü veya video olabilir.

4 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile Zıplama Hilesi Yapma ve Hileci Report Etme 2023" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı