PUBG Taktikleri

PUBG Mobile Mouse Oyun Hassasiyet Ayarları 2020

PUBG, oyununda başarılı olmak belli bir düzen içerisinde oyunun oynanması ile alakalıdır. Taktikler çerçevesinde bir strateji oluşturmanın yanı sıra PUBG Mouse ayarları gibi teknik eksiklikleri gidermek de oyunda başarıya götüren yollardan biridir.

Ayrıca oyuncuların teknik aksaklıklarını öncelikli şekilde gidermeleri halinde başarı edinme hızları da minimuma inerek memnun edici sonuçlar getirecektir.

Pubg Pc için Ayarlar Nasıl Olmalıdır?

PUBG Mouse oyun hassasiyet ayarları konusunun ilk başlıklarından biri fare hızı ile alakalıdır. İlk bakışta fare hızının yüksek olması olumlu bir şey gibi görülmektedir.

Ancak oyuna devamlı şekilde giriş yapan bireyler fare hızının yüksek olması yüzünden performans düşüklüğü sıkıntısı ile karşı karşıya kalmaktadır. Bunun yanı sıra yine aynı sıkıntı odaklanma problemlerine yol açmaktadır.

Siz de bilgisayarınızın arama bölümünden fare hızlandırmayı bulup bu ayarları pasif hale getirebilirsiniz. Böylelikle oyunda daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz.

PUBG Pc Hassasiyet Ayarları

Oyuncular için PUBG Mouse oyun ayaları kaliteli bir mousepad temini ile devam etmektedir. Bireyler bu sayede oyunda daha rahat bir şekilde hâkimiyet kuracaklardır.

Oyun içerisindeki fare ayarlarında ise genel, hedefleme ve nişan alanı hassasiyeti gibi farklı başlıklar yer almaktadır. Oyuncuların nasıl bir strateji uyguladıkları hassasiyet ayarlarının ne şekilde olacağına karar vermelerini de sağlayacaktır.

Bu neden yüzünden oyundaki fare ayarlarının denenmesi tavsiye edilmektedir. Böylelikle kişilere en faydalı olan hassasiyet derecesi bulunabilecektir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile Mouse Oyun Hassasiyet Ayarları 2020" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı