PUBG HileleriPUBG Taktikleri

PUBG Mobile Oyun İpuçları ve Oynama Rehberi

Oyuncuların kullanacakları PUBG ipuçları kazanma taktikleri ile eşdeğer gösterilmektedir. Her iki alanda verilen bilgiler de oyuncuların hayatta kalma sürelerini artırmaktadır. Sürelerin miktarlarında meydana gelen artış çerçevesinde oyuncular en iyiler listesine ismini yazdırma olasılıklarını artırmaktadır.

Bu bağlamda öncelikli olarak güvenli bölgelerde kalmaya dikkat edilmesidir. Üst başlıkta da olduğu gibi güvenli alanlarda mümkün olduğu kadar çatışmalardan uzak kalınmalıdır. Ancak ilerleyen zaman güvenli alanları daraltmaktadır.

Güvenli alanların azalması, oyuncuların bir merkezde toplanması ve çatışmaların daha sık şekilde yaşanması sonucunu beraberinde getirmektedir. Böyle durumlarda hayatta kalmak için yeni güvenli alana erişim gerekmektedir. Erişimlerde koşmanın tercih edilmesi oyuncuların açık hedef haline gelmesine neden olacaktır.

Pubg Hızlı Atlama Hilesi Nedir?

Aynı zamanda koşu her zaman en hızlı hareket biçimi de değildir. Oyuncular araç kullanımı konusunda kendilerini geliştirerek güvenli alanlara tahmin ettiklerinden daha kısa süre içerisinde erişerek oyunu sürdürebilmektedir. Araçların marka ve modelleri farklı olduğundan ötürü sağlayacakları faydanın derecesi de artmaktadır.

Özellikle arazilerde araç kullanımı çoğu zaman hız artısı neticesinde hayat kurtarmaktadır. Üstelik oyunda araç kullanımı ek bir güvenlik olarak da değerlendirilebilmektedir. Örneğin bir çatışmada kalan oyuncular araçları siper haline getirerek rakiplerine üstünlük sağlayabilmektedir.

Pubg Koşma Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG ipuçları arasında oyunun stratejik şekilde değerlendirmesi de önemlidir. Oyunu takım halinde oynayan bireylerin iletişim konusunda hata yapmamaları gerekmektedir. Bu neden yüzünden mikrofon gibi iletişim aksamlarının kontrolü oyun girişinden önce yapılmalıdır.

Fark edilmeyen teknik aksaklıklar küçük hataların doğmasına yol açmaktadır. Özellikle ilerleyen zamanlarda yaşanan küçük aksaklıklar ise oyuncuların ölmesinde büyük nedenler olarak kendilerini göstermektedir. Oyun hakkında önemli ipuçlarından biri de araç kullanımları ile alakalıdır.

Bahsedildiği üzere özellikle kapalı araçların kullanımı ile birlikte hayatta kalma oranları anında artırılabilmektedir. Fakat oyuncuların bu konu hakkında bilmedikleri araç kullanım sonrasında yapılması gerekenlerdir.

Pubg Hızlı Koşma Hilesi

Pek çok oyuncu hızlı şekilde hareket etmek için araç tam olarak durmadan içinden atlamayı tercih etmektedir. Ancak bu durum neticesinde oyuncular sağlık miktarlarında bir azalmaya neden olmaktadır. Bir avantajın dezavantaj halini almaması için araçlar tam olarak durmadan içinden atlanmamalıdır.

Son olarak oyun ipuçları ve kazanma taktikleri arasında bulunan çatışmalardan uzak kalmak yanlış anlaşılmamalıdır. Oyuncuların çatışmalardan kaçınmaları çatışmalar için hazırlık yapmamaları demek değildir. Sadece kaçarak devam ettirilen oyunlarda çatışma ortasında kalındığında ilk ölen o oyuncu olacaktır.

Bu neden yüzünden çevrede teçhizat edinimi de sağlanmalıdır. En iyi silahlara sahip olan oyuncular olası çatışmalar sonrasında hayatta kalma riski en yüksek olan oyuncular arasında kendilerine yer bulabilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile Oyun İpuçları ve Oynama Rehberi" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı