PUBG Oyunda Kazanma Taktikleri ve Yöntemleri

Video oyunlarında kazanmak için belli taktiklerin izlenmesi önemlidir. Bu sayede oyuncuların işleri şansa kalmamış olacaktır. Bahsedilecek olan PUBG taktikleri ile birlikte siz de zorlanmadan isminizi en iyiler arasına yazdırabilirsiniz. Öncelikle oyunda kazanmak için bazı durumlarda şansa ihtiyacınız olduğunu kabul etmelisiniz.

Ancak şanslı olmak her zaman kazanmayı beraberinde getirmemektedir. Bu nedene bağlı olarak oyuncuların bilinçli şekilde hareket etmeleri çok önemlidir. Bilinçli şekilde hareket edilmesi ise harita ve bölgeyi tanımakla başlamaktadır.

Böylelikle oyunun başlamasından sonra ne tarafa gidilirse hem teçhizat toplamak hem de hayatta kalmak için daha yüksek oranlara sahip olunacağı öncesinden kestirilebilmektedir. Harita ve bölge tanımak için ilk zamanlarda keşif gezilerinin yapılması ve kazanma amacı ile oynanması da önemli taktiklerden biridir.

pubg mobile uc wallhack hilesi

Ne yazık ki pek çok oyuncu oldukça hırslı ve acele şekilde hareket ettikleri için hayatta kalma sürelerini azaltmaktadır. Üstelik bu olumsuz sonucun yanı sıra aceleci hareketler kapsamında oyun hakkında herhangi bir şey de öğrenilmemiş olunmaktadır.

PUBG konusunda kullanıcıların hatalı bildikleri konuların başında çatışmalar gelmektedir. Oyuncular çatışmaya girerek rakiplerini elemeye çalışmaktadır. Fakat oyun genelde hayatta kalma üzerine kurulmuştur. Çatışmaya giren katılımcılar ise hayatta kalma şanslarını minimumlara indirmektedir.

Eğer en uzun süre hayatta kalanlardan biri olmak istiyorsanız mümkün olduğu kadar çatışmalardan uzak kalmalısınız. Bırakın diğer oyuncular birbirleri ile çatışsınlar. Bu şekilde rakiplerinizin sayısının giderek azaldığını da fark edeceksiniz.

PUBG kazanma taktiklerinden olan çatışmalardan uzak kalmak saklanmayı beraberinde getirmektedir. Saklanmak ise işi yine harita ve bölgeyi iyi şekilde tanımak sonrasında gerçekleşmektedir. Özellikle binalar arasında geçiş sağlarken ya da bölge değiştirirken çok dikkatli olmak önemlidir. Bunun yanı sıra unutamayın ki zaman ilerledikçe harita küçülecektir.

Haritanın küçülmesi ise çatışmaların daha sık yaşandığı merkez bölgelere giriş yapılmasını şart haline getirecektir. Bu gibi durumlarda binaların yoğun olmayan kısımlarını tercih etmelisiniz. Çatılar saklanmak için en iyi yerlerden biridir. Ayrıca haritanın küçülmesi ana kazanma taktiği olan çatışmalardan uzak kalmayı değiştirmemelidir.

Sadece gerekli olunduğu durumlarda çatışmaya girerek oyuna devam edilmelidir. Fakat güvenli bölgenin azalması neticesinde karşı karşıya kaşınan çatışmalardan kaçınmak daha zor hale gelmektedir. Bu nedene bağlı olarak oyuncuların kendilerini korumak için teçhizat toplamalar en az saklanmaları ve pusu kurmaları kadar önem arz etmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Oyunda Kazanma Taktikleri ve Yöntemleri" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı