PUBG Mobile Ban Kaldırma ve Ban Hilesi Nedir?

PUBG banlanma oranları açısından incelendiğinde rakamların son bir yıl içerisinde artış gösterdiği ortaya çıkmaktadır. Bu durumun ana nedeni oyuncuların sıklıkla hileye başvurmaları da değildir. Tencent Games oyunun kullanımı hakkında pek çok yeni yasak uygulamaya sokmuştur.

Pubg Mobile Ban Sorgulama ve Sebepleri Nedir?

Uygulamaya konulan yasaklar arasında bazı klavye ve fareler bile yer almaktadır. Sistem, oyuncuların bu tür materyallerden destek alarak oyuna giriş yapmaya çalıştığını fark ettiğinde anında oyundan banlamaktadır.

Oyuncular için hazırlanan PUBG oyundan banlanma nedeni birden fazla olduğu için liste şeklinde yayımlanmaktadır. Siz de oyundan atılıyorsanız verecek olduğumuz nedenlerden birini uygulamış olabilirsiniz.

Pubg Ban Yedim İtiraz Nasıl Ederim?

Yayıncıları izleyerek kontrollü şekilde oynamak, sekmeme hilesi, konuşmaların küfürlü şekilde ilerlemesi, dosya değişiminin yapıldığının fark edilmesi, takım arkadaşlarını öldürmek en sık rastlanan banlanma nedenleridir. Peki, ban yaşandıktan sonra oyuna yeniden nasıl giriş yapılır?

PUBG Ban Kaldırma Nasıl Yapılır?

Oyuncuların PUBG ban kaldırmak için yapacakları işlemler her daim zor gelmektedir. Ancak yönetim ekibinin istekleri açıktır. Ban kaldırmak isteyenler bir itiraz dilekçesi hazırlayarak oyuna yeniden giriş yapmak hakkı elde edebilmektedir.

Ancak itiraz dilekçesinin ne şekilde hazırlandığı çok önemlidir. Bu bağlamda karmaşık cümlelerden ya da uzun metinlerden kaçınmak lazımdır. Bireyler kendilerini net bir şekilde ifade ederek dilekçelerini göndermelidir.

Gönderimlerin hemen ardından itiraz dilekçeleri yetkililer tarafından incelenmektedir. İncelemelerden onay alan oyuncuların giriş işlemleri onaylanmaktadır.

3 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile Ban Kaldırma ve Ban Hilesi Nedir?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı