PUBG FPS Arttırma 2023 Ayarları Nedir?

Video oyunlarında başarılı olabilmek için sadece yetenek yeterli değildir. Oyuncuların ellerinde bulunan ekipmanları en iyi şekilde değerlendirebiliyor olmaları da en az yetenek kadar önemlidir. PUBG FPS arttırma taktikleri gibi önemli noktalar ile birlikte oyuna daha iyi hâkim olan oyuncular, sıralamalarda üst bölümlere rahatlıkla yerleşebilmektedir.

Bu konuda öncelikle FPS nedir bilinmesi şarttır. Piyasaya sürülen her oyun için standart görüntü ve ses kaliteleri bulunmaktadır. Oyunların yüklenmesinden sonra oyuncular standart ayarlarlar ile birlikte oyuna giriş yapabilmektedir.

Pubg Mobile Fbs Gösterme Nedir?

Bu da görüntü sistemlerinin kısıtlı kalmasına yol açacaktır. FPS konusunda verilecek taktikler ile birlikte oyuncular ekranda daha geniş bir alan elde edebilmektedir. Bu da çevrenin daha iyi bir şekilde gözlemlenerek yol haritası çizimlerine olumlu şekilde katılı sağlamaktadır.

PUBG FPS arttırma taktiklerinin uygulanabilmesi için başlangıç ayarlarına girilmesi gerekmektedir. manuel olarak değiştirilecek ayarlardan sonra oyuncular daha geniş ekranlara sahip olabilmektedir. Kullanıcılar ayar değişimleri için ilk olarak Steam içerisindeki kitaplıklarının üzerine tıklamalıdır.

Pubg Fbs Drop Sorunu Nasıl Çözülür?

Sonrasında ise PUBG açılımı olan Playerunkown’sBattlegrounds başlığına sağ tıklanmalıdır. Açıklan küçük panelin alt bölümlerinde “Özellikler” başlığı bulunmaktadır. Özelliklerin açılması ile birlikte ekrana gelen sayfadaki “Başlatma Seçeneklerini Ayarla” kısmı sonraki adım olarak kendini göstermektedir.

Oyun severlerin taktiği uygulayabilmesi için önlerine gelen bölüme “maxMem=800” olan kodu girmeleri gerekmektedir. Kullanıcıların tercih ettikleri monitör kalitelerine göre “refresh144” kodu üzerinden oyunun yenilenme sıklığını artırmaları da mümkündür. Kodların yanı sıra grafik sistemlerinde değişime giderek FPS artırmak da olasıdır.

Pubg Mobile Fbs Programı Nedir?

Oyun severlerin PUBG sisteminde hayatta kalabilmeleri için rakiplerini net bir şekilde görmeleri gerekmektedir. Alanın genişlemesi ise rakiplerin görülmesinde etkin işlemlerden biridir. Bu bağlamda yapılması gerekli olan ayar “FpsCameraFov:80” şeklindedir. Grafik ayarları oyunun görüntü kalitesini de artırmaktadır.

Ancak özellikle cihazlarının donanımları sınırlı olan oyuncuların FPS artışı için grafik özelliklerini azaltmaları önerilmektedir. Gölge ayarlarının düşürülmesi oyun hızını artıracak önemli tavsiyelerden biridir. Böylelikle oyunun hızını artırırken görüntü kalitesinden de çok bir şey kaybedilmemiş olacaktır.

Dokuyu yüksekten orta ayarlara getirmek de oyunun diğer işletim sistemlerine daha ağırlık vererek hız konusunda oyuncuları memnun kalmasını sağlayan diğer önemli taktikler arasında yerini almış durumdadır.

Taktiklerin uygulanma derecesi oyuncuların cihaz donanımlarına göre değişim gösterebileceğinden ötürü ilk etapta donanım analizinin yapılması önerilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG FPS Arttırma 2023 Ayarları Nedir?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı