PUBG Paraşütle Hızlı İnme Taktiği Konuma İniş Yapma

PUBG iniş taktikleri sayesinde adaya ilk inenlerden biri haline gelmek mümkündür. Bu sayede gerek pusuya yatmak gerekse lazım olan materyalleri temin etmek açısından bir artı kazanılmaktadır.

Oyuncular özellikle düzenli oyun girişleri sonrasında kendilerine göre taktikler geliştirebilmektedir.

Ancak ilk oyunlarda ya da bu açıdan bir ilerleme kaydedilememesi durumlarında iniş için verecek olduğumuz ipuçları takip edilmelidir.

PUBG Paraşütle Uzağa Gitme Hilesi

Oyuncular PUBG nasıl daha hızlı iniş yapılır öğrendikten sonra oyunda rakiplerine göre daha avantajlı şekilde hareket edebileceklerdir. İniş kısmına geçilmeden önce kullanımda olan haritanın bilinmesi lazımdır.

Çünkü buna göre iniş yapılacak olan alan önceden belirlenmektedir. Belirlemeler sırasında kaynaklara daha yakın olan alanların tercih edilmesi yine bir başka taktiktir.

Pubg Paraşüt Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG daha hızlı iniş yapmak isteyenler kendilerine bir işaret bulmalıdır. İnmek istedikleri yere yaklaştıklarını bu sayede anlayan bireyler hazırlık aşamasını hızlı şekilde tamamlayacaklardır.

Atlama ile birlikte ise iniş taktikleri gündeme gelmektedir. W basılı tutularak inildiğinde daha hızlı hareket edilmektedir. Bunun yanı sıra bazı oyuncular W ile birlikte S tuşuna da basmaktadır. Bu sırada fare de yere doğru bakmalıdır.

Taktiğin özellikle inişe 750 metre kala işe yaradığı da kaydedilen bilgiler arasındadır. Yine de her oyuncunun zaman içerisinde kendine has bir yöntem sayesinde iniş hızlarını maksimumlara getirip oyuna başlamaları mümkün olmaktadır.

2 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Paraşütle Hızlı İnme Taktiği Konuma İniş Yapma" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı