Pubg Lite Hile Gibi Taktikler!

Beta testi ile oyuncuların kullanımına açılan Pubg Lite, Krafton Games tarafından bütün özellikleri tanıtılmıştır. Pubg oyununun aksine daha düşük sistem gereksinimleri ile oyun severlere sunulan Pubg Lite bu sayede bilgisayar özellikleri daha düşük olan oyuncular tarafından da oynanabiliyor. Birçok özelliği bulunan Pubg lite oyunu aynı zamanda Playerunknowns Battlegrounds’ın ücretsiz bir uyarlaması olarak oyun severlere sunulmuştur.

Sayısız eşya edinebileceğiniz oyunda topladığını tüm eşyalar rakibinize göre avantaj elde etmenizi sağlıyor. Pubg Lite oyununda mavi alan ve kırmızı alan harita içindeki hareket yönünüzü pasif bir şekilde ve zorunlu olarak yönetecektir.

Bilgisayar oyunlarında ücretsiz şekilde oyuna devam etmek için hile yapmak artık neredeyse bir şart halini almıştır. Çünkü oyunda başarılı olabilmek için belli materyallerin temin edilmesi lazımdır.

Materyallerin temini ise belli paraların ödenmesi ile satın alınan altınlar üzerinden gerçekleşir. PUBG Lite ve PC hileleri ile birlikte altınlar için para ödemek zorunda kalınmadan hareket edilmesi mümkün hale gelmektedir.

PUBG Lite Hesap Açma Nasıl Yapılır?

PUBG Lite, Steam PUBG ve PUBG Mobile’dan sonra çıkan ve sistem özellikleri gereksinimi oldukça düşük bir oyundur. PUBG oynamak istiyorsanız ancak bilgisayarınız bunun için yeterli gereksinimleri karşılamıyorsa, PUBG Lite ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Orijinal PUBG’den oynayış olarak farksız sadece görünüm kalitesi olarak biraz düşük olan ve 2 GB RAM ile rahatlıkla oynanabilen PUBG Lite’da hesap açmak istiyorsanız, şu adımları takip edebilirsiniz:

  • PUBG Lite’ın resmi web sitesine gidin.
  • Ekranın alt tarafından bulunan “Hesabınız Yok Mu?” seçeneğine tıklayın.
  • Kayıt için gerekli olan bilgileri doldurarak işleminizi sonlandırın.

Kayıt esnasında vermiş olduğunuz mail adresinize gelen “Doğrulama Mesajı”’nı onayladıktan sonra PUBG Lite hesabınız açılmış olacaktır.

PUBG Lite Safe Mod Hata Çözümü

PUBG Lite Safe Mod Hatası, bilgisayarınızın Launch’ı çalıştıramamasından kaynaklanan bir sorundur ve bilgisayarınızı güvenli modda çalıştırmanız konusunda uyarır. Ancak, bilgisayarınızı Safe Mod’a geçirdiğinizde de bu sorunla karşılaşmaya devam edebilirsiniz. PUBG Lite Safe Mod Hatasını tamamen çözebilmek ve bu sorunla tekrar karşılaşmamak için Stereo Karışımını açmanız gerekir. Bu işlemi şu şekilde yapabilir, Pubg Safe Mod hatasını çözebilirsiniz:

  • Bilgisayarınızın “Başlat Menüsü”’ne tıklayın ve “Denetim Masası”’na ilerleyin. “Ses Aygıtları” seçeneğini seçerek, “Ses Aygıtlarını Yönet” adımına geçin. Son olarak, karşınızdaki ekranda göreceğiniz “Stereo Karışımı”’nın üzerinde sağ tıklayarak aktifleştirme işlemini yapın.

İşleminiz tamamlandıktan sonra güncellemeleri bilgisayarınızın kaydedebilmesi için, bilgisayarınızı yeniden başlatın. Tüm bu adımlardan sonra PUBG Lite Safe Mod Hatası çözülmüş olacaktır.

PUBG Lite Rank Sistemi

PUBG Lite Rank Sistemi, oyun içerisinde aldığınız öldürme sayıları ve oyunda kaçıncı olduğunuzla doğrudan alakalı bir puanlama sistemdir. Rank Sistemi’ndeki seviyeniz, oyuna girer girmez öldürseniz 20 puan düşerken, en az 7 kişiyi öldürerek 1. olmayı başarabilirseniz 30 puan artar. Ancak seviyeniz arttıkça, en az sizin kadar güçlü rakiplerle karşılaşacağınızı unutmamalı, oyunu kazanmak ve derece elde etmek istiyorsanız stratejik oyun tarzınızı bu bilgiler üzerine kurmayı ihmal etmemelisiniz. Rank sisteminde nerede yer alacağınızı belirleyen şu puan tablosunu inceleyebilirsiniz:

Rank Sistemi RütbeleriRank Sistemi Puan Aralığı
Grandmaster2000 + Puan
Master1900 – 1999 Puan
Elit1800 – 1899 Puan
Diamond1700 – 1799 Puan
Platinum1600 – 1699 Puan
Gold1500 – 1599 Puan
Silver1400 – 1499 Puan
Bronze1 – 1399 Puan
Unranked(Rütbesiz)0 Puan

Not: Unranked rütbesinden 10 maç yapmadan çıkamazsınız. 10 maçı tamamladıktan sonra puan toplamaya başlayabilirsiniz.

Pubg Lite Antrenman Modu Nedir?

Pubg oyuna başlamadan önce oyun ile ilgili bilgi edinmeni ziçin oluşturulmuş olan antrenman modu ile oyun öncesinde oyuna ısınabiliyorsunuz. En az 5 oyuncu en fazla 20 oyuncu ile harita da alıştırma yapabileceğiniz antrenman modunda pubg oyunculara tüm silahlar ve malzemeler sınırsız bir şekilde sunulurken antrenman için herhangi bir düre belirlenmiş değildir. Süresiz olarak yapacağınız antrenmanlar ile Pubg Lite oyunu için kendinizi hazırlayabiliyor ve oyunun işleyiş şekli hakkında bilgi edinin.

Pubg Lite Modları ve Perspektifleri

Pubg oyun içinde sizlere farklı modlar sunuluyor. Modlar ile birlikte 2 farklı görüntüleme perspektifi de sizlere sunulan alternatifler arasında yer alıyor. 1. şahıs görüş açısı ile sunulan FPP ile birlikte 3. şahıs gözünden görüntüleme imkanı veren TPP perspektifleri ile oyunu daha kolay bir şekilde oynayın. İstediğiniz zaman perspektifler arası geçişler yapabiliyorsunuz.

Pubg Sesli İletişim

Takım arkadaşlarınız haritanın neresinde olursa olsun keyifli bir şekilde oyun oynayabiliyor ve dilediğiniz zaman takım arkadaşlarınız ile sesli iletişim kurabiliyorsunuz. Pubg lite beta sürümü olarak ülkemizde erişime açılan oyunda sesli iletişim özelliği olması oyunculara sunulan büyük bir avantaj olup stratejileri daha kolay bir şekilde uygulamanızı sağlıyor.

Pubg Lite Harita ve Yön İşaretleme

Pubg lite oyununda tahmin etiğinizden daha sık kullanacağınız harita da mavi alan ve kırmızı alan olarak 2 farklı alan mevcut. Harita da yer alan bu alanlar hem kişisel olarak hem de takım halinde stratejilerinizi daha kolay belirlemenizi ve uygulamanızı sağlıyor.

Harita üzerinde yön işaretleme özelliği ile gideceğiniz yeri kolayca işaretliyor ve ilerliyorsunuz. Squad modunda daha etkili bir strateji kurmanıza yardımcı olan yön işaretleme özelliği ile takım arkadaşlarınıza bilgi vermeniz sağlanıyor. Sesli iletişim kuramadığınızda yön işaretleme ile stratejinizi takım arkadaşlarınıza iletebiliyorsunuz.

Pubg Lite Ödül Sistemi

Pubg lite oyununda oynadığınız her oyun için ödül almanız mümkün. Hayatta kalma süreniz ve daha uzun hayatta kalmanız durumunda, iyi bir performans göstermeniz durumunda sizlere daha fazla BP sunuluyor. Ödül olarak sizlere sunulan BP ler ile lobiye giderek çeşitli eşyalar, aksesuarlar, kasalar satın alabiliyorsunuz. Çok özellikli bir oyun olan Pubg Lite oyununda keyifle oyun oynarken bir yandan da ödüller kazanabiliyor olmanız sizlere sunulan en büyük avantajdır.

Pubg Lite Ücretsiz Pass Özelliği

Oyunculara sunulan ücretsiz pass özelliği ile pubg içindeki karakterinizi istediğiniz şekillere girin. Oyun içindeki karakterinizi değiştirebilir, güçlendirebilir, havalı eşyalar ile donatabilir, oyun deneyiminizi artırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan pass özelliği ile oyun içinde karakterinizi farklı yapın. Pubg Lite ücretsiz pass özelliğini detaylı olarak incelediğinizde daha fazla eşya kazanma imkanına sahip olduğunuzu da görebileceksiniz. Pubg lite sezonlarında daha güçlü bir karaktere sahip olabilmek için size sunulan ücretsiz pass özelliğinden yararlanın.

PUBG PC Hile Yapma 2023

Oyuncuların PUBG bilgisayar hilelerini kullanabilmeleri için alternatif linkler yer almaktadır. Linklerin çalışır hale gelmesi için ise öncelikle her oyuncunun bir emülatör temin etmesi lazımdır. Bu isim altından indirilebilen programlar hilelerin çalışmasını sağlamaktadır.

Ayrıca emülatör üzerinden oyuna bağlanmak için de bir ücret ödenmesi şart değildir. Son olarak program teminlerinde oyunlara hangi işletim sistemine sahip mobil cihazlardan bağlanıldığı önemlidir. Bu neden yüzünden indirme işlemlerinden önce dikkatli olunması önerilir.

Pubg Pc Hilesi Varmı?

PUBG PC hileleri ile yapılabilecekler arasında altın değerlerinin yükseltilmesi ilk sırada yer almaktadır. Bunun yanı sıra rakiplerin görünebilir hale gelmesi için çeşitli radar hilelerinin indirilmesi de mümkündür.

Araçlar üzerinde geçerli olan hileler ise araç kullanımlarını daha hızlı ve güvenilir hale getirmektedir. Sayılan hile türlerinin tamamı alternatif linkler üzerinden yayımlanmaktadır.

Siz de ihtiyacınız olan hilenin üzerine tıklayarak otomatik şekilde indirmeyi başlatabilirsiniz. Kurulumların ardından ise oyun artık hileli bir şekilde devam eder hale gelecektir.

5 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "Pubg Lite Hile Gibi Taktikler!" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı