PUBG Performans Arttırma 2023 FPS Nasıl Artırılır?

PUBG performans artırma rehberi oyunun daha kaliteli şekilde oynanabilmesi için uygulanabilecek önerilerden oluşmaktadır. Verilecek olan öneriler olmadan da oyuna giriş yapılabilmektedir. Fakat gerek görüntüde gerek grafik hızlarında maksimum sonuçlar ancak performans artırma önerileri kapsamında gerçekleştirilebilmektedir.

Pubg Performans FBS Ayarları Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Oyuncular için PUBG performans artırma yöntemleri arasında kullanımda olan cihazların analiz edilmesi ilk sırada gelmektedir. Çünkü oyundan maksimum keyif alınması için cihazlarda bulunması istenen minimum sistemler açıklanmıştır.

Intel Core i5 ya da AMD FX-6300 model işlemcilerden herhangi biri olmadan performanslar artmamaktadır. Aynı şekilde oyundan maksimum keyif elde edilebilmesi için 8 GB Ram, GTX 960 2GB veyahut AMD Radeon R7 370 2GB modellerinden biri olmalıdır. Bunların haricince oyun kapasitesi yüzünden cihazlarda en az 30 GB boş alan bulunmalıdır.

PUBG FPS artırmak isteyenlerin bilgisayarlarının parçalarını yenilemeleri gerekebilmektedir. Üstelik yenilemeler kapsamında sadece PUBG oynarken değil diğer bilgisayar oyunlarını oynarken de rahat edilecektir.

Pubg Mobile Pc Performans Arttırma

Bilgisayarlarda parça değişimi yapmadan oyundan maksimum fayda elde etmek için ise grafik ayalarının ya da ekran çözünürlüğünün düşürülmesi lazımdır. Ancak bu gibi önerilerin uygulanabilmesi için bilgisayarların sayılan minimum sistemleri zaten içlerinde bulundurmaları gerekmektedir.

Genel donanım eksikliği olan cihazlara PUBG indirilmesi halinde kurulum gerçekleşmeyecektir. Kurlum gerçekleşse bile oyunun açılmasında ya da içeriklerinde donma gibi sıkıntılar meydana gelecektir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Performans Arttırma 2023 FPS Nasıl Artırılır?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı