PUBG Kıyafet Hilesi 2023 ve En İyi Etkili Silahlar

PUBG oynarken hayatta kalmak için önemli konu başlıkları arasında kıyafetler ve silahlar da yer almaktadır. PUBG sağlam kıyafetler ve en iyi silahlar ile birlikte oynandığında oyuncuların hayatta kalma süreleri artmış olmaktadır. Bilindiği üzere oyun başlangıcında herhangi bir savunma teçhizatına sahip olunmamaktadır.

Bunun yanı sıra oyuncuların kıyafetleri de yoktur. Bu neden yüzünden çere araştırmalarının iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki kıyafet seçimleri en az silah seçimleri kadar hayatta kalma açısından etkin roller oynamaktadır.

Pubg Kıyafet Alma Satma Nasıl Yapılır?

Oyuncuların kıyafet seçiminde askeri nitelikli bir oyunda bulunduklarını akıllarından çıkarmamaları gerekmektedir. Bundan dolayı askeri nitelik taşıyan kıyafetlere her daim daha çok önem verilmelidir. Özellikle kasklar bulunduğunda muhakkak alınmalıdır. Kasklar sayesinde olası çatışmalarda bir koruma kalkanı elde edilmiş olacaktır.

bedava pubg skin sandık uc

PUBG sağlam kıyafetler ve en iyi silahlar konusunda silahların özelliklerinin bilinmesi gerekmektedir. Oyuna başlangıç aşamasında birebir olarak yumruklarla kavgaya girmek de olanaklar kapsamındadır. Fakat bu şekilde hareket etmek işlerin uzamasına yol açacaktır.

Pubg Kıyafet ve Silah Skinleri Hediye Etme

Kısa sürede çatışmalardan kaçmak ve hayatta kalmak için mutlak suretle bir silah edinilmesi gerekmektedir. Oyunda silahlar kullanım alanlarına göre değişik isimler alabilmektedir. Bu yüzden oyuncuların silah tercihlerini stratejilerine göre devam ettirmeleri gerekmektedir. Örneğin keskin nişancılık için “AWM (132 Hasar)” en iyi tercihlerden biri olarak gösterilmektedir.

Pubg Silah Hasarları ve Skinleri

Aynı şekilde bu bölümde “M24 884 Hasar)” da sıklıkla seçilen tüfeklerden biridir. Bazı oyuncular çatışmaların içinde olmayı tercih etmektedir. Bunun için alınması gereken silahlar kesinlikle saldırı tüfekleri olmalıdır. “Groza” saldırı tüfekleri kategorisinin en iyi isimlerinden biridir. Oyun devamlı şekilde güncellendiği için kullanıcılar hemen her türlü silahı oyun içerisindeki haritada bulabilmektedir.

pubg taarruz tüfekleri görevi

Pubg Tüfek Hasarları ve Darbeleri

Pompalı tüfekler de harita kapsamında elde edilebilecek silahlardan biridir. “S686 (25 Hasar)” pompalı tüfek tercihinde bulunan oyunculara en iyi randıman sağlayanlardan biridir. Yoluna tabancalarla devam etmek isteyenler ise mümkün olduğunda “R1896” bulmaya çalışmalıdır. En iyi silahlar açısından bilinmesi gerekli olan önemli noktalardan biri ek parçalardır.

Pubg Silah Eklentileri

Oyun alanında silahların parçaları da yer almaktadır. Bu sayede birleştirmeler yapılarak silahlardan maksimum fayda alınabilmektedir. Hangi parçanın hangi silaha ait olduğunun bilinmesi için silahlara hâkim olunması gerekmektedir.

Oyun severler yine silahlara hâkim olarak buldukları mermilerin kullandıkları silahlara uygun olup olmadıkları konusunda kısa sürede karar verebileceklerdir. Bunun için oyuna düzeli şekilde giriş yaparak ilk zamanlarda keşif hareketleri ise haritaların ve içeriklerin taranması lazımdır.

46 Kişi Katıldı

  1. Güzel bir uygulama inşalah bana da firavun seti verir sinz ver meşeniz insan haklarına dava açarım

  2. Oyunda məni gələn gedən elə hamı öldürür,amma mən onları öldürə bilmirəm

  3. Ben üç yatıramıyom çok pahalı otuz den ben Google dan araştıyorum buna bir çare bulun

  4. Ya b

    en
    sandık açtım 456tane klasik hep bana gümüş verdi
    Lütfen bu İD ye uc at İD:51265385804

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Kıyafet Hilesi 2023 ve En İyi Etkili Silahlar" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı