PUBG Tek Başına Nasıl Oynanır? Tekli Zafer Ünvanı

PUBG ‘de kazanmak için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Kazanma yöntemleri ise oyunun hangi modda oynandığına göre değişim göstermektedir. Solo olarak katılım gösteren oyuncular ilk etapta kendilerini şansız görmektedir.

Çünkü tek başlarına alt etmeleri gereken 99 rakip oyuna eşzamanlı şekilde giriş yapmaktadır. Fakat anlatacak olduğumuz püf noktalarına dikkat edilmesi halinde oyunu tekli şekilde kazanmanın mümkün olduğu da anlaşılmaktadır.

Pubg Mobile Tekli Zafer Nedir?

Oyuncuların tek başına PUBG kazanmak için oyunda kendilerine has bir strateji belirlemeleri lazımdır. Bu bağlamda yapılması gerekli olan şey paraşütten atlarken başlamaktadır. Bireyler ne kadar hızlı iniş yaparlarsa o kadar avantajlı şekilde oyuna başlayacaklardır.

W tuşuna basmanın hızlı inişlerde etkili olduğunu belirtmekte de fayda vardır. Oyunda tekli kazanmak için pusuya yatılması şarttır. Güvenli bir alan bulunması halinde diğer oyuncuların birbirilerini alt etmeleri beklenmelidir.

PUBG Mobile Teke Tek Klasik Maç Oynama

Böylelikle herhangi bir şey yapmadan ya da çatışmaya girmeden oyunda ilerleme sağlanacaktır. Solo PUBG kazanmak isteyenlerin haritalara hâkim olmaları ve araçlardan uzak kalmaları da önemlidir. Çünkü araçlar adeta açık hedef niteliği taşımaktadır.

Bu konuda çember de daima kontrol altında tutulmalıdır. Çünkü güvenlik çemberinin dışında kalmak oyunda hayatta kalma şansını azaltmaktadır. Uzun süre hayatta kalmak isteyenlerin unutmaması gereken şey yüksek alanlara saklanmaktır. Böylelikle pusuya yatılan alan rakipler tarafından da fark edilmeyecektir.

2 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Tek Başına Nasıl Oynanır? Tekli Zafer Ünvanı" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı