PUBG Taktikleri

PUBG Mobile Vikendi Haritası En İyi Loot Fişek Yerleri

PUBG Vikendi oyunun devam etmesini sağlayan haritalardan biri olarak tanımlanmaktadır. Üstelik harita yayınlanmasının hemen ardından büyük bir ilgi görmüştür. Bu neden yüzünden çeşitli güncellemeler yapılarak oyuncuların daha çok keyif almaları sağlanmaktadır.

Siz de genel bilgilerden faydalanarak harita hakkındaki eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Unutmayın ki haritalara hâkimiyet oyunun kazanılmasındaki en önemli detaylardan biridir.

PUBG Vikendi Mağara Harita Genel Bilgiler

Oyuncular için hazırlanan PUBG Vikendi rehberinde görüldüğü üzere bu harita alternatif taktiklerin kullanımına olanak tanımaktadır. Üstelik oyuncular haritada yer alan hava koşulları sayesinde takım arkadaşları ile birlikte kartopu oynamak gibi aktivitelerle eğlenebilmektedir. Bu haritada kış mevsiminin tüm özellikleri görülmektedir.

Oyuncular kışın artılarından istifade ederek ayak izlerini takip edip düşmana pusu kurabilmektedir. Fakat rakipler de oyuncular bu şekilde bulabileceklerinden dolayı dikkatin elden bırakılmaması lazımdır.

Pubg Mobile Vikendi Drop Mağarası

PUBG Vikendi haritasında kış şartları olduğu için harita içerisinde kışa özel araç gereçler de bulunmaktadır. Kar bisikletleri bu açıdan ilk tercih edilen materyallerden biridir. Bisikletler sayesinde ulaşım da kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Oyuncuların kar içerisinde görünmez hale gelebilmeleri için özel kıyafetleri temin etmeleri de mümkündür.

Bunun için beyaz tonlarındaki giysilere ek olarak miğferler de bulunabilmektedir. Harita oldukça büyük olduğu için paraşütle iniş için farklı alternatif noktaları tercih edilebilmektedir. Villa bu açıdan en popüler bölgelerden biri olmanın yanı sıra güvenirlik özelliği de taşımaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile Vikendi Haritası En İyi Loot Fişek Yerleri" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı