PUBG Taktikleri

PUBG En İyi Keskin Nişancı Silahları ve Hasarları

Stratejilere bağlı olarak hayatta kalma oyunu şeklinde tanımlanan PUBG üzerinde saldırı ya da savunmaya yönelik pek çok silah bulunmaktadır. PUBG en iyi keskin nişancı silahları ile birlikte özellikle pusuya yatarak oyunu devam ettiren oyuncuların kazanma şansları artmaktadır.

Çünkü tüfeklerin özelliklerine göre atış mesafesinden geri tepme derecelerine kadar değişimler görülebilmektedir.

Pubg Keskin Nişancı Modu Nerede

PUBG en iyi keskin nişancı tüfekleri kişiye göre değişim göstermektedir. Pek çok oyuncu kolay bulunan tüfekleri en iyi olarak görmektedir. KAR98K bu neden yüzünden teknik açıdan zayıf olmasına karşın en sık kullanılan tüfekler listesinde kendine yer bulmaktadır.

Bu tüfeğin olumsuz yanı ise mermi yenileme hızının diğerlerine göre düşük olmasıdır. M24 ise keskin nişancıların en çok kullandığı bir diğer tüfek modelidir. Bu tür bir silaha sahipseniz rakiplerin kask takıp takmıyor olması fark etmeksizin onları kafalarından tek bir atışla vurabilirsiniz.

PUBG Keskin Nişancı Görevleri ve Silahları

Oyuncuların PUBG en iyi keskin nişancı tüfeği denince akıllarına genellikle AWM gelmektedir. Fakat bu silahı bulmak kolay değildir. Oyuncular sadece supply drops’ta tüfeği temin edebilmektedir.

Uzun mesafede oldukça iyi bir atış hızı olması sayesinde tercihlerin ilk sırasındadır. Üsteli uzun mesafe olması fark yaratmaksızın yüksek seviye kaskı olan rakiplerin bile alt edilmesinde kullanılabilmektedir. Tüfekte beş adet olan bir mermi kapasitesi olduğu bilinmektedir.

Bir Kişi Katıldı

  1. Çook iyiy bir site,lütfen ucumu gönderin yoksa siteyi ben ve arkadaşlarım spam atarız,beni bunar zorlama tamammmı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG En İyi Keskin Nişancı Silahları ve Hasarları" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı