Tiktok Hesabı Nasıl Silinir 2023

Tiktok 2023 yılından bu yana adından en çok söz ettiren sosyal medya hesabıdır. Tiktok çekmek ve tiktokta yayın açmak ünlüler, siyasiler, fenomenler hatta yardım kuruluşları tarafından dahi kullanılmaktadır. Tiktok ilk sosyal medyaya sürüldüğünden bu yana en çok indirilen sosyal medya hesabı olmuştur.

Tiktok hesabınızı silmek istiyorsanız önce tiktok uygulamasına girin. Sonra profil kısmına tıklayın. Daha sağ üstte ki 3 noktaya tıklayın. Ayarlar ve gizlilik yazan kısma tıklayın. Hesabını yönet kısmını bulduktan sonra hesabı sil butonuna tıklayın. Bu şekilde elinizde ki tiktok hesabı silinmiş olacaktır. Sildiğiniz hesabı tekrar kurtarma şansınız bulunmaktadır ama biraz zordur.

Tiktok Bedava Jeton Hilesi

Tiktokta bedava jeton kazanmak istiyorsanız bedava olan jeton kodlarını kullanabilirsiniz. Bazı internet sitelerinde birçok kullanılmış ve zamanı geçmiş jeton kodları bulunmaktadır. Bu kodlardan yararlanmanız mümkün değildir. Kodların süresi dolduğunda ya da kontenjanı dolduğunda siz o kodu girseniz dahi jeton sahibi olamazsınız. Jeton hilesi bulduğunuzu varsayarak nasıl kullanacağınızı aşağıdaki anlatımdan anlayabilir ve kendi tiktok hesabınıza uygulayabilirsiniz.

Öncelikle tiktok hesabınıza giriş yapın. Daha sonra ayarlar menüsünde girin. Orada bulunan bakiye bölümüne tıklayın. Bakiye yükle sekmesine gelince orada durup o sekmeye girin. Orada birçok jeton paketleri bulunmaktadır. O paketlerden hangisi size daha uygunsa onu seçin. Kodu kullan diyin. Ardından kodu girin ve jetonunuz yüklenmiş olacaktır.

Tiktok Kullanmanın Zararları ve Faydaları Nelerdir?

Tiktok eğer eğlence amaçlı kullanılır ve hiçbir +18 yayına girilmezse gayet eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir platformdur. Bu platformu kullanma yaş oranı nerdeyse 10a kadar düşmüştür. O yüzden çocuklar için hiçbir faydası bulunmamaktadır. Yetişkin insanlar ise kafa dağıtmak ve eğlenmek amaçlı bu platformu kullandıklarında faydasını görmüş olurlar.

Çocuğum Tiktok Kullanıyor Ne Yapmam Lazım?

Çocuğunuzun tiktok hesabında nasıl vakit geçirdiğini gözetleyemiyor ve o süreye hâkim olamıyorsanız tiktok hesabını ve tiktok uygulamasını çocuğunuzun telefon ve tabletinden silebilirsiniz. Eğer çocuğunuzun hesabını elinizin altında tutabiliyor ve tüm izlediklerine hâkim olabiliyorsanız tiktok kullanan çocuğunuz için bir şey yapmanıza gerek yoktur.

YORUM YAP KAZAN

 "Tiktok Hesabı Nasıl Silinir 2023" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı