Vodafone Bedava Tarifeler Güncel 2023

Vodafone faturalı veya faturasız hattı olan kişilere SMS sistemi kampanyaları ile birden fazla hediye imkanı sunmaktadır. Bu hediyeler günlük, haftalık ve aylık olmaktadır. Vodafone bedava SMS alma 2023 hizmetini vermektedir. Vodafone kendi içinde bulunan bütün operatörler arasında kullanılması için hediye olarak SMS vermektedir.

Her yöne 100, 250 ve bazı durumlarda ise 500 SMS paketlerini müşterilerine vermektedir. Vodafone kullanıcıları için hediye SMS uygulamasını kullanarak bedava SMS alabilirsiniz. Diğer bir usul ise ücretsiz bedava SMS fırsatlarından yararlanmak için Vodafone Online self servis uygulamasından bedava SMS kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması ile kişiye ait özel bir şifre ile giriş yapılması durumunda her hafta Vodafone müşterilerinin yararlanacağı bedava SMS ler kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Alma 2023

Vodafone müşterileri için birçok hediye kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalardan birisi de dakika alma olmaktadır. Bu hediye kampanyaları vodafone faturalı veya faturasız hatlar için yapmaktadır.

Vodafone firmasının 2023 yılında yaptığı dakika hediyeler şu şekilde olmaktadır. Vodafone’nin hızlı çekim gücü ile sunmakta olduğu konuşma hizmeti ile bedava dakika kazanma olanağı bulursunuz. Vodafone hediye etmiş olduğu dakikaları ile bol bol konuşma yöntemi olan mesaj yolu ile bedava dakika kazanmak olacaktır. Vodafone’den hediye dakika almak için şu adımları yapmanız gerekir.

 • SMS ile Kazan yazıp 4455’e ücretsiz olarak SMS göndermeniz gerekir.
 • 542 numaraya kısa mesaj atarak kazanmak
 • SURPRIZ yazıp 6666’ya kısa mesaj atarak kazanmak

Vodafone Bedava İnternet Alma 2023

Vodafone bedava internet alma 2023 müşterilerine bir hayli fazla bedava internet paketi hazırlayan ve ülkemizin en sevilen GSM operatörlerinden olan Vodafone birbirinden cazip bedava internet kazanma yöntemlerini sunmaya devam etmektedir. Vodafone hat kullanıcı kişiler interneti bittiği zaman bedava internet paketini tanımlayarak internet hizmetinden yararlanmaktadırlar. Vodafone kendi kullanıcılarına bedava internet kazanmalarını sağlamak için birden fazla yöntem sunmaktadır.

Vodafone bedava internet kazanmak için ilk olarak vodafone yanımda programını indirmek olacaktır. Daha sonra hediye çarkı adı verilen bana ne var bölümü gelecektir. Buraya tıklamanız durumunda karşınıza çark gelir ve bu çarkı çevirerek hediye internet kazanmış olursunuz. Bu kampanya her Pazartesi yenilenmektedir.

Vodafone Bedava Tarifeler 2023

Vodafone bedava tarifeler 2023 olarak vodafone’ye geçiş yapanlara verilen bedava tarifeler şunlar olmaktadır.

 • Yeni gelen katılımcılarına 3 ay bedava Netflix
 • Sınırsız Tiktok internet paketi 16 TL
 • Yeni gelen Vodafone katılımcılarına ilk ay 20 GB internet bedava
 • Vodafone TV ücretsiz seyretme
 • Uygulama mobil ödemelerinde % 50 indirim
 • İspark’ı ücretsiz olarak kullanma
 • Dmags uygulamasında bulunan dergiler ücretsiz olmaktadır.
 • Hediye çarkının çevrilmesi ile çeşitli hediyeler

Vodafone’ye yeni gelen aboneleri için ilk ay geçerli olacak 20 GB internet bedava olmaktadır. Red ve Redli genç tarifesindeki abonelere ilk ay geçerli 20 GB internet bedava. Uyumlu ve uyumlu genç tarifesini seçen abonelere ilk ay 10 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone Sınırsız Çark Çevirme Hilesi 2023

Vodafone sınırsız çark çevirme hilesi 2023 özellikle de internet paketi kazanmak isteyen vodafone kullanıcıları, hediye çekleri kazandıklarında pek memnun olmazlar. Vodafone üzerinden çark çevrildiği zaman kesin sonucu olan bir hile yoktur. Fakat bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bu noktalara dikkat etmeniz durumunda bedava internet kazanma şansınız olacaktır.

Hafta içi özellikle de Pazartesi günleri çarkı çevirmeniz durumunda internet paketini kazanma şansınız diğer günlere göre çok fazla olacaktır. Diğer yöntem ise, uygulamayı telefondan silip tekrar yeniden yüklemek uygun olmaktadır. Vodafone kendi hat kullanıcılarına çark çevirme uygulaması ile haftalık hediyeler vermektedir. Bu nedenle de vodafone yanımda sınırsız çark çevirme hilesini araştırmaktadırlar.

Vodafone Geçis Kampanyaları 2023

Vodafone geçiş kampanyaları 2023 yılında Vodafone numara taşıyan kullanıcılara özel hediyeler sunmaktadır. Vodafone yeni hat taşıma işlemiyle vodafoneli olanlara verilen hediyeler genel olarak şunlardır.

 • Tiktok sınırsız internet 16 TL
 • Yeni katılan kullanıcılara Netflix 3 ay bedava olmaktadır
 • Yeni katılan vodafone kullanıcılarına başlangıç 20 GB ücretsiz internet
 • Vodafone TV bedava.
 • Uygulama mobil ödemelerinde % 50 indirim sunulmaktadır
 • İspark’ı ücretsiz olarak kullanmak
 • Dmags uygulamasındaki dergiler ücretsiz olmaktadır

Diğer hat aboneliğinden Vodafone aboneliğine gelen müşterilerine ilk ay 20 GB bedava internet hediye verilmektedir. Red ve Redli Genç tarifelere özel olarak ilk ay 20 GB internet ve uyumlu ile uyumlu Genç tarifesine ilk ay 10 GB internet hediye edilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Vodafone Bedava Tarifeler Güncel 2023" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı