PUBG 2023 Bedava Sandık Alma Hilesi ve Royale Pass Hack

Online ortamlarda hızla oynanma sayısı artan PUGB’ de oyuncular güçlerini arttırarak rakiplerine karşı farklı nitelikle sahip olmak için ücretsiz royale pass edinmenin yöntemleri hakkında araştırmalar yapmaya başlamıştır. PUBG Royala Pass; etkinlik ve sezon süresince oyuncuların görevlerini tamamlaması sonucu onlara değişik ödüller kazanmasını sağlayan bir sistemdir. Bu yazımızda ise pubg ücretsiz ödül hediye kazanma taktikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ücretsiz PUBG Royale Pass Nasıl Alınır?

Pubg oyununda elite royal pass kazanmak için farklı farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında genel olarak tercih edilen ise; Daily giveaway uygulamasının mobil telefonlara indirilmesidir. Android ve IOS tabanlı cihazlarda çalışan bu uygulamada kurulum işlemini tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve kullanıcı adına ait e-posta adresini sisteme kaydettikten sonra ana sayfa üzerinde yapılan çekilişler sekmesinden “Elite Royale Pass Season” yazısına tıklayınız.

Akabinde “Elite Royale Pass Season” yazısının alt tarafında bulunan “Join” sekmesine tıklayarak çekilişe katılarak Royale Pass kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yine bu uygulamaya benzer farklı uygulamalarda bedava royale pass kazanma fırsatını pubg oyuncularına sunmaktadır.

Pubg Royale Pass Hediye Olarak Ücretsiz Alma

Bu yöntem dışında yine pubg oyuncuları kendilerine ait olan Royale Pass özelliklerini başka bir pugb oyunlarına hediye edebilmektedir. Burada başka kullanıcıya gönderme işlemi yapılırken mobil hediye yöntemi kullanılmaktadır. Bu taktikle bedava royale pass özelliği kazanırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus kullandığınız uygulamanın güvenilir olmasıdır.

PUBG Ücretsiz Sandık Hilesi

Pubg oyununda ücretsiz sandık hilesi uygulamaları kullanırken saldırgan tarzda davranış gösteren site ve uygulamalara mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Saldırı amaçlı oluşturulmuş siteler nedeniyle hesabınızın çalınabileceği gibi bilgisayarınıza ve mobil cihazınıza da zararlı yazılım bulaştırılarak siz oyunculara zarar verilebilir. Bu nedenle güvenilir ve yorumlarla onay almış site ve uygulamaları tercih etmeniz güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

Ayrıca sezonlara göre özel geliştirilmiş olan Elite Royale Pass özelliğini alabilmek için UC hilesi kullanarak UC üretme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada ücretsiz PUBG UC hilesi kazanma işlemini yaparken oyun yönetiminin anti hile sistemine takılmamak için oldukça dikkatli davranmalısınız. Anti hile sistemine yakalandığınız takdirde oyun hesabınız banlanabilir. 

PUBG Sandık Açma Hilesi

PUBG oyununda sandık açmak için kullanabileceğiniz bir diğer farklı yöntem ise royale pass kısmına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfada sürekli olarak arka planda bulunan sol üst taraftaki ay işaretine tıklamak. Sürekli olarak tıklama işlemini yaptıktan sonra oyuncu farklı hareketler yapacak ve sonucunda ücretsiz olarak sandık açma işlemi gerçekleşecektir. Böylece sandık içerisinden sizde farklı hediyeler kazanabiliyorsunuz.

PUBG Bedava Royale Pass ve Sandık Kazanmak

Pubg oyununda ücretsiz royale pass edinmek ve sandık kazanmak için birden fazla farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar arasında yine en kolay yöntemlerden biri VPN kullanarak oyuna Tayvan sunucusundan bağlantı gerçekleştirmektir.

Tayvan sunucusu üzerinden bağlantı gerçekleştirdiğiniz de doğrudan hediye kazanma imkanınız olacaktır. Tabi tüm bu işlemi yapmadan önce güvenli bir VPN uygulaması edinmeniz oldukça önemlidir. VPN uygulamalarının internet ortamında ücretli ya da ücretsiz versiyonlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Şimdi sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayarak VPN üzerinden bağlantı sağlandığında nasıl ve neler kazandığınıza değinelim.

  • Öncelikle VPN uygulaması ile oyuna bağlantı sağladığınızda mesaj kısmında yeni bir mesaj bildiriminin sizleri karşıladığını göreceksiniz.
  • Mesaja tıklama işlemi yaptığınızda size hediye olarak 130 gümüş parça, 50 tane kasa kuponu ve 25 tane sandık hediye olarak verilecektir.
pubg mobile uc wallhack hilesi

PUBG Hediye Sandık Kodları Hakkında

PUBG oyunları sürekli olarak oyundaki etkinliğini arttırmak ve farklı özelliklere sahip olarak rakiplerinden üstün olmak için arayış içerisindelerdir. Kuşkusuz bu arayışların en başında ücretsiz olarak edinmeye çalıştıkları hileler ve hediye sandık kodları gelmektedir. Oyun tarafından oyunculara verilen sandıkların almak için, oyunculara düzenli olarak verilen hediye kuponları tercih edilebilir.

Hediye sandıklar PUBG oyuncularına mesaj yolu ile bildirilmekte olup, oyuncuların düzenli olarak bunu takip etmesi gerekmektedir. PUBG tarafından bildirilen mesaj kutusunda yer alan hediye sandıkları mesaja tıklayarak kolayca alıp kullanabilirsiniz.

PUBG Oyuncuları Ücretsiz Sandık Hilesinde Dikkat

İnternet üzerinde birçok platform ücretsiz sandık hilesi altında oyunculara zararlı yazılım bulaştırarak zarar vermekte ya da hesaplarını çalmaya yönelik aktiviteler de bulunmaktadır. Bu tarz mağduriyetler yaşamamak için mutlaka güvenilir kaynakları seçiniz.

19 Kişi Katıldı

    1. Hanımefendi nasılsınız hürmetler ve ve bana royall pas ve 10000 uc atmanızı isterim rica ederim

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG 2023 Bedava Sandık Alma Hilesi ve Royale Pass Hack" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı