Pubg Mobile Hile 2023 Bedava Sandık, Royale Pass

Pubg mobile hile 2023 yılı olarak bedava sandık ve royale pass yöntemleri popüler olarak devam ediyor. En sevilen bir mobile oyun olan PUBG hileler mevcut! Oyuncuların güçlerini artırmak ve rakiplerine karşı daha fonksiyonel özelliklere sahip olmak için almak istedikleri royal pass ücretsiz olarak sahip olmak için izleyebileceğiniz çeşitli yöntemler var. Bedava sandık hilesini kullanarak PUBG bedava elite royal pass sahibi olabilirsiniz. Bedava elite royal pass alabilmek için şu yöntemleri izleyebilirsiniz;

Pubg Sandık Hilesi: Bedava Royale Pass Nasıl Alınır?

PUBG sandık hile ile bedava elite royal pass kazanabilmek için izleyebileceğiniz yöntemlerden biri olan daily giveaway uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Hem android hem de ios tabanlı işletim sistemlerine sahip olan cep telefonları için uygulaması bulan Daily Giveaway’i cep telefonunuza indirdikten sonra yapmanız gereken uygulamanın sizden istemiş olduğu pubg kullanıcı adınız ve kullanıcı adına kayıtlı mail adresinizi sisteme kaydetmek. Pubg sandık hilesi için bilgilerinizi kaydettikten sonra ana sayfa da yapılan çekilişler ile ilgili kampanyaları göreceksiniz. Bunlar için bedava Elite Royale Pass Season yazan başlığa tıklamanız gerekiyor.

Karşınıza Elite Royale Pass Season başlığı altından Joın sekmesi çıkıyor. Joın sekmesine tıklayarak yeni sezon çekilişine katılmaya hak kazanıyorsunuz. Bu sayede bedava PUBG elite Royale Pass kazanma şansına sahip oluyorsunuz.

Benzer şekilde çekiliş ile Royale Pass kazanabileceğiniz uygulamalar bulunuyor. PUBG oyuncularının sahip olduğu Royale Pass özellikleri mobil hediye yolu ile diğer oyunculara hediye edilebiliyor. Uygulama geliştiricileri bu konu da farklı bir yöntem izleyerek uygulamayı cep telefonuna indirip kaydolduktan sonra size royale pass gönderebiliyor. Bu yöntemi izleyerek bedava sandık almak istiyorsanız yapmanız gereken güvenilir uygulamaları bulmak ve kaydolmaktır.

Uygulama kullanırken pubg.4all, pubgmobile.fun gibi dolandırıcı sitelere ve uygulamalara dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı siteler kullanıcı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi ele geçirmek için sizi dolandırıyor. Bu nedenle kötü amaçlı yazılımların yer aldığı sitelere dikkat etmeli, tercih edeceğiniz uygulamayı farklı sitelerden de araştırmalısınız. Pubg bazı bedava sandık ve Royale Pass kodları şunlardır;

 • BKJMZSZW73
 • BAAHZPDHUDU
 • BAHMFSZFHY
 • BFHLZEZFOB
 • BCJHSBHZ736

Pubg Hediye Sandık Kodları Nedir?

PUBG oyuncularının bedava almak istedikleri sandıklar için oyun tarafından sürekli verilen hediye kuponları kullanılabilir. Oyun tarafından size sunulan hediye sandıklar mesaj yolu ile sizlere iletiliyor. Mesaj kutunuzda yer alan hediye sandıkları tıklayarak alabilir ve kullanabilirsiniz.

PUBG mobile içeriklerinde kullanımı mümkün olan farklı hileler bulunmaktadır. Bilindiği üzere mobil cihazlar üzerinden oyun bağlantılarının gerçekleştirilmesi halinde hile kullanım oranları minimize edilmektedir.

Hatta bazı oyunlarda herhangi bir şekilde hile de yapılamaz. Ancak PUBG mobile eklentilerle birlikte bilgisayarlardan da oynanabilen bir oyun olarak ismini duyurmuştur. Zaten oyuncular bu sayede hile yaparak kendilerini rakiplerinin birkaç adım önüne geçirebilmektedir.

PUBG sandık hilesinin çalışması da aynı şartı içermektedir. Oyuncular güvenirlik konusunda herhangi bir problemi olmayan sitelerden hileyi indirerek kullanmaya başlayabilmektedir. Sitelerin güvenirlik sistemlerini virüs taramaları üzerinden anlamak mümkündür. Bazı Pubg hediye sandık kodları;

 • BCHQZSSSV5
 • B4PDZCSTQH
 • B3CZZDZWVU
 • BWKQZDDFH6
 • BZCXZCZGCP
 • BDVNDBZDM2
 • BWAHDZ5W9I

Pubg Mobile Uc Hilesi 2023 Nasıl Yapılır?

PUBG oyunu içinde her sezona özel olarak geliştirilen Elite Royale Pass özelliğine sahip olmak için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem de UC hilesi kullanarak UC üretmektir.

PUBG oyununda 600 UV den başlayarak satılan royale pass özelliği için ücretsiz UC üretim merkezlerinden faydalanabileceğiniz gibi internet sitelerinde yer alan UC üretim programları veya uygulamalarını indirerek de UC üretebilirsiniz.

PUBG UC kodu üretme merkez programı ile birebir benzer uc hilesi yapabilirsiniz. Aynı serileri kullanarak UC üretme ile istediğiniz UC kodlarını elde edebilir, PUBG oyunu içinde kullanabilirsiniz.

Hileli UC kodlarını elde ettikten sonra yapmanız gereke oyun içinde satılan Elite Royale Pass özelliğini satın almak. En düşük Elite royale pass özelliği 600 UC ye satılırken Elite royale pas plus özelliği le 1800 UC ye satılıyor. İstediğinizi satın almak için yapmanız gereken hileli uc kodlarını kullanmak.

Bedava UC kazanmak için uygulayacağınız yöntemlerin PUBG anti hile ekibi tarafından tespit edilip edilmeyeceği konusunda da araştırma yapmalısınız. Anti hile takımı kullanmış olduğu bazı algoritmalar ile kullanılan hileleri tespit ediyor. Bu nedenle UC kazanmak için kullanacağınız hilelere dikkat etmeniz gerekiyor.

Royale pass sekmesine girdiğinizde ücretsiz olarak sandık kazanma şansınız bulunuyor. Geçen sezon Royal pass sekmesine tıkladığınızda gelen ekranda arka tarafta bulunan kılıcın üzerine tıkladığınızda açılan sandık bu sezon ise yine arka tarafta yer alan ay işaretinin üzerine tıkladığınızda açılıyor.

PUBG bedava sandık kazanmak için yapmanız gereken royale pass sekmesine tıklamak ve açılan sayfa da arka planda yer alan sol üst taraftaki ay işaretine sürekli tıklamanız gerekiyor. Sürekli tıkladığınızda oyuncunuz farklı hareketler yapmaya başlıyor ve ücretsiz olarak sandık açmış oluyorsunuz. Sandık içinden farklı hediyeler kazanıyorsunuz.

Pubg bedava royale pass ve sandık kazanmak için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem de VPN kullanmak ve oyuna Tayvan sunucusu üzerinden bağlanmak. Farklı bir ülkenin sunucusu üzerinden bağlandığınızda otomatik olarak hediye kazanıyorsunuz. Bunun için öncelikle güvenilir bir vpn uygulaması üzerinden internete erişim sağlamanız gerekiyor.

Güvenilir ücretsiz veya ücretli olan vpn uygulamalarından biri üzerinden internete erişim sağlayarak oyuna bağlandığınızda mesaj sekmenizde bir mesaj olduğunu görüyorsunuz. Mesaja tıkladığınızda başlangıç hediyesi olarak 130 gümüş parçacık, 50 adet kasa kuponu ve 25 adet sandık size hediye olarak veriliyor.

Bu hediyeler al dediğinizde de hesabınıza otomatik olarak hediyeler tanımlanıyor. Farklı bir sunucudan bağlanarak royale pass ve sandık hediyeleri alabilirsiniz. Dünya üzerinde Tayvan dışında çok sayıda ülke de sunucu yer aldığı için bu sunuculara da bağlanabilirsiniz.

Tayvan sunucusu üzerinden oyuna bağlandığınızda royale pass kazanma şansınız da bulunuyor. Oyuna erişim sağladığınız andan itibaren sunucu sizi yeni bir oyuncu gibi görüyor ve size hediyeler veriyor. Sezon için geliştirilmiş olan royale pass özelliğini de size hediye olarak veriyor.

Yapmanız gereken güvenilir bir vpn uygulaması üzerinden Tayvan sunucuna bağlanmak ve oyunu oynamak. Tayvan sunucusu üzerinden oyuna bağlandığınızda hediyeler otomatik olarak mesaj kutucuğunda sizleri bekliyor olacak.

Pubg oyununu oynayan herkes gibi oyunda karakterinizin daha güzlü özelliklere sahip olmasını sağlamak adına hileler kullanabilirsiniz. Çeşitli oyun sitelerinde yer alan hileleri kullanarak Royale Pass veya sandık hediyelerini alabilir, UC sahibi olabilirsiniz.

Sizlere sunulan hilelerin gerçek kodlar olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. PUBG hileleri kullanarak oyundaki karakterinizi üst seviyelere taşıyabiliyor, karakterinizin donanımlarını yükseltebiliyorsunuz.

24 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "Pubg Mobile Hile 2023 Bedava Sandık, Royale Pass" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı