PUBG Ölümsüzlük Hilesi 2023 Hayatta Kalma Taktikleri

PUBG ‘de hayatta nasıl kalınır konusunda verilecek olan taktiklerin oyuncuların durumlarına göre değerlendirilmesi gerekmektedir. Bireyler kısa bir süre sonra kendilerine özel bir yol haritası oluşturmaları, hayatta kalma derecelerini artıracaktır. Zaten oyunun amacı da her oyuncunun stratejik hamlelerle son kalan haline gelmesini sağlamak şeklindedir.

Öncelikle hayatta kalmak için mavi alanların iyi şekilde değerlendirilmesi çok önemlidir. Bilindiği üzere oyun içerisindeki mavi alanlar güvenli bölgeleri temsil etmektedir. Fakat güvenli bölge zaman içerisinde kısalmasına karşın ilk başlarda bir hayli geniştir.

Pubg Hayatta Kalma Puanı Nedir?

Bu neden yüzünden arkadan gelebilecek saldırılara karşı sırt kısmının mavi alana yakın tutulması çok önemlidir. Bireyler bu duruma önem göstererek pusuya yatmalıdır. Pusularda başarılı olunması demek hem hayati riske girmemek hem de oyundaki online kişi sayısını azaltmak demektir.

Oyunda hayatta kalmanın neredeyse en önemli noktası doğru noktalarda pusuya yatmaktan geçmektedir. Pek çok oyuncu pusuya yatmak için kayalıkların arkasını tercih etmektedir. Fakat bilinmeyen şey ateş etme avantajıdır.

Pubg Hayatta Kalma Görev ve Ödülleri Nedir?

Siz pusuya yatmak ve başarılı sonuçlar almak için mümkün olduğu kadar yüksek noktaları tercih etmelisiniz. Binaların üst ve çatı katları mavi bölgelerde pusuya yatmak için en önemli püf noktalarındandır.

Oyuncuların merak ettikleri PUBG ‘de hayatta nasıl kalınır açıklamalarında silah kullanımları ikinci önemli sırada kendine yer bulmaktadır. Zannedilenin aksine silah kullanımında aktif şekilde hareket etmek iyi oyuncu olmayı sağlamamaktadır.

Pubg Ölümsüzlük Hilesi İos ve Android

Hayatta kalma oyunu olan PUBG ‘de silah kullanımında doğru zamanlarda doğru hamlelerin yapılması şarttır. Aksi hallerde oyuncular mermilerini kısa süre içerisinde tüketmektedir. Bu da olası çatışmalarda hayatta kalma ihtimallerini aza çekmektedir.

Oyunda uzun süte hayatta kalmak isteyen bireylerin araç kullanımı konusunda profesyonel hale gelmeleri de bir hayli önemlidir. Zira hatalı araç kullanımları uzun namlulu silahlar tarafından açık hedef haline gelinmesinin bir diğer ismidir.

Pubg Ölmeme Hayatta Kalma Taktikleri Nedir?

Bu nedene bağlı olarak araç kullanımlarında mümkün olduğu kadar hızlı hareket edilmesi gerekmektedir. Özellikle uygun olmayan arazilerde araç kullanımı yerine saklanarak hareket edilmesi önerilmektedir. Son olarak araçlardan inildiğinde mutlaka saklanacak bir yer olmasına özen gösterilmelidir.

Pubg Hayatta Kalma Görevleri ve Ödülleri Nedir?

Bu sayede oyuncular araç kullanmaları ile dikkat çektikleri halde yeniden gizlenerek oyuna devam etmek şansını ellerinde bulundurabilmektedir. Gizlenmek yerine saldırı odaklı olarak oynayan oyuncuların hayatta kalması ise doğru saldırı sistemlerini kırmalarına bağlıdır. Zannedilenin aksine uzun namlulu silahlar bu aşamada gereken hızlı sonuç alımını sağlamamaktadır.

El bombası olan oyuncuların rakiplerini tespit etmelerinden sonra bomba ile kendilerini güvence altına almaları daha kolaydır. Üstelik el bombaları uzaktan namlulu silahların aksine daha risksiz ve kesin sonuçlar getirmektedir. Bahsedilen ana neden yüzünden el bombası bulunduğunda mutlak suretle ekipmanlar arasına alınmalı ve sadece gerekli olduğu anlarda kullanılmalıdır.

11 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Ölümsüzlük Hilesi 2023 Hayatta Kalma Taktikleri" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı