PUBG Sırt Çantası Skinleri Nasıl Alınır Rehberi

PUBG sırt çantası rehberi ile birlikte oyun içerisinde en iyi yerlere gelmeniz mümkündür. Öncelikle bilmeyenler için PUBG farklı seviyelerden meydana gelmektedir. Buna bağlı olarak oyuncuların ihtiyaç duydukları teçhizat sayısı artmaktadır.

Teçhizat artışı ise taşıma sorununu beraberinde getirmektedir. Oyuncuların maksimum kapasitede eşya taşıyabilmeleri ise en yüksek seviyedeki sırt çantasına sahip olmaları neticesinde gerçekleşmektedir. Seviye birde elde edilecek olan sırt çantası oldukça önemlidir. Çünkü bu sırt çantasını alanların henüz bir sırt çantası bulunmamaktadır.

Pubg Sırt Çantası Satın Alma

Oyuncular bu neden yüzünden +150 kapasitesi olan ilk seviyedeki sırt çantasını buldukları an almaları gerekmektedir. Seviye ikideki sırt çantasında koyu yeşil ve kirli sarı olmak üzere iki farklı renk alternatifi vardır. Çantaların kapasitesi ise +200 şeklindedir.

PUBG sırt çantası rehberi kapsamında bilinmesi gerekli olan en önemli çanta seviye üçte yer alandır. Bu çantanın en önemli özelliklerinden biri +250 envanter kapasitesi bulunmasıdır.

Pubg Sırt Çantası Fiyatları

Çantanın kapasite hacminin fazla olması tasarımının da değişim göstermesini beraberinde getirmektedir. Diğer çantalara göre daha büyük olan seviye üç çantası böylelikle ilk görüşlerde anında tanınmaktadır. Tanınma kolaylığı sayesinde oyuncuların bölgede çantayı es geçme ihtimalleri de aza çekilmektedir.

Üstelik çanta kapasite bakımından olduğu kadar dayanıklılık açısından da ilk iki seviyedeki çantalara göre daha iyidir. Bu neden yüzünden seviye üçteki çantaya sahip olan oyuncular iyi bir avantajı ellerinde bulunduruyor olarak kabul edilmektedir.

Bir Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Sırt Çantası Skinleri Nasıl Alınır Rehberi" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı