PUBG Oyuncu İsimleri, Sayısı, Türleri ve Tipleri

PUBG ‘de oyuncu türleri tipleri ile birlikte oyuncuların daha iyi sonuçlar alması sağlanmaktadır. Üstelik oyunun kişiselleştirilmesi kapsamında alınan keyif miktarları da artırılacaktır. Bu bağlamda “Taktikçi” en çok karşılaşılan oyuncu tiplerinden biri olmak özelliğine sahiptir.

Taktikçi rakiplerinin hareketlerini öncesinden tahmin edip kendine yeni yol haritaları çizebilmektedir. Harita konusunda uzman olan bu tip karşısında oyuncuların ekstra dikkat etmeleri önerilmektedir. “Ganimet Toplayıcı” da oyundaki önemli tiplerden biridir.

Pubg Oyuncu Tipleri ve Terimleri Nedir?

Oyun alanındaki hemen her şeyi toplayama çalışan bu tip karşısında aceleci davranmak önemlidir. Aksi hallerde ihtiyaç duyulan ekipmanlar rakibin eline geçebilmektedir. fakat ekipman toplamak için can güvenliğini ikinci plana atmamak gerekmektedir.

“Hırsız” PUBG ‘de oyuncu türleri tipleri arasında en çok dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğeridir. Bu tür oyuncular harita okumak ve takip etmek konusunda uzman haline gelmişlerdir. Üstelik çatışmaları da yakından izlerler.

Pubg Oyuncu Sayısı Nedir?

Çatışmalarda iki tarafın gücünün azaldığı anlarda ise iki tarafı birden ortadan kaldırarak yollarına devam ederler. “Pro” olarak bilinen oyuncu tipleri ise oyunun en tehlikelilerinden biridir. Bu tür oyuncular genellikle oyunun birincileri olarak anılmaktadır. Bilindiği üzere PUBG piyasaya sürülmeden önce de piyasada pek çok farklı strateji oyunu vardı.

Pro oyuncuların büyük bir kısmı bu tür farklı oyunlarda iyi geçmişlere sahiplerdir. Böylelikle oyuncuların PUBG içeriklerine adapte olarak kendilerine özel taktikler çerçevesinde birincilik almaları daha kolay hale gelmektedir.

2 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Oyuncu İsimleri, Sayısı, Türleri ve Tipleri" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı