PUBG Paraşütle Hızlı İnme Hilesi ve Taktiği

PUBG oyununda hayatta son kalan olmak için pek çok farklı öneri gündeme gelmektedir. Oyun içerisinde kalabalık olunduğu için oyuncuların küçük çözüm önerilerini bile iyi bir şekilde değerlendirmeleri çok önemlidir.

PUBG paraşütle inme taktiği de küçük tüyolar arasında yer almasına karşın oyuna ilk başlayanlardan biri olmak için bir hayli önem arz etmektedir. Peki, oyuncular paraşütle nasıl rakiplerinden daha hızlı iniş yapabilir?

PUBG Mobile Paraşüt Görevi ile Hızlı İnmek

PUBG paraşütten inme taktikleri arasında planlı olmak en önemlilerinden biridir. Bir plan ve strateji olmadan oyunda başarılı olmak da imkânsızdır. Bu neden yüzünden oyuncular haritaları iyi bir şekilde bilmelidir.

Böylelikle iniş yapılacak olan alana yaklaşıldığında uçağın yere göre konumu ve yerle arasındaki mesafenin kontrol edilmesinin ardından atlayış gerçekleşebilmektedir.

Pubg Mobile Paraşüt Değiştirme Skin Alma

bedava pubg skin sandık uc

Gerçek hayatta da oyunda da alama sonrasındaki hareketler yere iniş hızının değişim göstermesine yol açacaktır. Bu neden yüzünden PUBG paraşütle hızlı inme taktiklerinden herhangi birinin kullanılması önemlidir.

Örneğin ilk atlama sonrasında yete yatay bir pozisyonda konum ayarlaması yapılmalıdır. Sonrasında ise hızın artırılması için dikey konuma geçilmelidir. Bunun için W tuşuna basılması yeterli olacaktır. W tuşuna basılı olarak iniş yaparken yeri kontrol etmek de önemli detaylar arsındadır.

En küçük bir dikkatsizlik farklı bir yere inmeye yol açacağından ötürü fare sürekli iniş yapılacak olan alanı göstermek zorundadır.

6 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Paraşütle Hızlı İnme Hilesi ve Taktiği" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı