PUBG Sağlık Kiti ve Yükseltici Ekipmanları Kullanma

PUBG sağlık ve yükseltici ekipmanlar bulundurması bakımından diğer oyunlara fark atmaktadır. Pek çok oyunda oyuncular sağlık yüzdeleri azaldığı için hayatlarını kaybetmektedir. Ancak PUBG oyuncuları, oyun içerisinde bahsedilecek içeriklere erişim sağlayarak sağlık yüzdelerini anında artırabilmektedir.

Üstelik artırım sağlanabilen oran %75 gibi ciddi rakamlardan meydana gelmektedir. Enerji içecekleri oyun içerisinde sık bir şekilde karşılaşılan ve sağlık yüzdesini bahsedilen %75 oranına kadar artıran ekipmanlardan biridir.

Pubg Sağlık Çantası Nedir?

Enerji içeceklerinin sağladığı HP değeri ise 40 olarak açıklanmıştır. Ağrı kesiciler sıklıkla rastlanan diğer sağlık yükselticiler arasındadır. Bilinenin aksine enerji içeceklerinden üstün olan ağrı kesicilerin HP değeri 60’tır. İki ekipman da bir sağlık çantası içerisinde yer almaktadır.

Bu neden yüzünden sağlık çantalarının bulunması halinde anında kontrol edilmesi önerilmektedir.

Oyuncuların PUBG sağlık ve yükseltici ekipmanlar arasında bilmeleri gerekli olan ikinci başlık adrenalinden oluşmaktadır. Sağlık çantası bulmak adrenalin edimi ile ortak hareket etmeyi gerektirebilmektedir. Öncelikle adrenalinin her koşulda elde edilmesi mümkün değildir.

Pubg Enerji İçeceği Ne İşe Yarar

İtem edinimi sadece hava yolu ile sınırlandırılmış durumdadır. Oyuncuların adrenalin edinimi neticesinde yakalayacakları HP değeri ise %100’dür. Bu neden yüzünden özellikle uzun süreli devam edecek olan çatışmalarda adrenalin kullanmak hayatta kalma oranlarını anında artırmaktadır.

Bunun yanı sıra bireylerin bahsedilen yükselticileri ne şekilde değerlendireceklerini de bilmeleri gerekmektedir. Kullanımlarda göstergelerin değerlendirilme şekli üzerinden bir strateji yürütmek mümkündür. Hız barı kullanımlar neticesinde hızlı hareket edilmesi anlamına gelmektedir.

Diğer iki bar ise sağlık yüzdeleri açısından önem arz etmektedir. Barlardan ilki ikisi ekrandaki yerini koruduğu süre boyunca sağlık kazandırdığı için oyuncular daha fevri ya da daha stratejik hamlelerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Sağlık Kiti ve Yükseltici Ekipmanları Kullanma" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı