PUBG Rütbe Sıralama Yükseltme ve Öğrenme Nasıl Yapılır ?

Öncelikle PUBG sıralamanızı yükseltmek için sizlere sunacağımız teknikler sayesinde siz de lider tablosunda isminizi yazdırabilirsiniz. Ancak listede istikrarlı bir duruş için birden fazla taktiğin aynı anda uygulanması gerekmektedir. Bu bağlamda öncelikli olarak liste oluşum düzenini bilmeniz şarttır.

Öncelikle lider tablosu sabit değildir. Oyuna lider tablosuna giriş için başlayan kullanıcıların tablonun sıfırlandığı anları kollamaları bu nedenden ötürü oldukça önemlidir. Böylelikle her oyuncu eşit şartlara sahip olacak ve oyunda gösterdikleri performanslara göre tabloda isimlerini görebileceklerdir.

Pubg Sıralama Puanları Nedir?

Sıralama sistemlerinde hangi sunucularla oyuna bağlantı kurulduğunun da önemi büyüktür. Sıklıkla tercih edilen Avrupa sunucularının yoğunluğu bir hayli fazladır. Kullanım oranları yüksek olan sunucularla listeye girmek haliyle daha zor olacaktır.

Bu neden yüzünden özellikle acemilik dönemlerinde daha az tercih edilen bir sunucu ile oyuna başlamak doğru bir tercih olacaktır. Böylelikle olması gerekenden daha az oyun kazanımı neticesinde lider tablosuna geçişler sağlanabilmektedir.

Pubg Rütbe Hilesi ile Yükseltme Nasıl Yapılır?

Sıralama konusunda takıntılı kişilerin oyunu nerde devam ettirdikleri de bir hayli önemlidir. Güvenli bölgede kalmaya dikkat eden ve oyun sürecinde Sanhok çevresinden ayrılmayanların kolaylıkla üst sıralara yükseldikleri tespit edilmiştir. Alanın yapısından ötürü elde edilen bu artı bir taktik olarak da sunulmaktadır.

Pubg Rütbe Kasma Taktikleri Nedir?

PUBG sıralama yükseltme taktiklerinden neredeyse en önemlisi takım arkadaşlarının seçimidir. Bu bağlamda özellikle tanıdıklarla bir oyuna giriş yapmak daha iyi sonuçlar alınmasına katkıda bulunmaktadır. Takım oyununu ile üst sıralara çıkmak isteyen oyuncuların ganimetlerini paylaşmayı da unutmaması gereklidir.

Böylelikle takım arkadaşları birbirilerini diğer oyunculara karşı koruyarak en uzun süre hayatta kalanlar arasında isimlerine yer bulabilmektedir. Zaman içerisinde oyunun içerisinde popüler hale gelen ve kullanıcı isimlerini değiştirmeyen oyun severler de sıralamalarda üst kısımlara çıkarak kendilerinden bahsettirebilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Rütbe Sıralama Yükseltme ve Öğrenme Nasıl Yapılır ?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı