PUBG Mobile WhatsApp, Telegram ve Discord Grupları 2023

PUBG oyunu içerisinde bilgiler paylaşabileceğiniz ya da fikirlerinizi söyleyebileceğiniz Türkiye ve yurtdışı üzerinden kurulmuş WhatsApp grupları, Discord grupları ve Telegram grupların linklerini paylaşacağız.

Takım şeklinde bir oyun süreci söz konusu olduğu için, kişilerin fikirlerini deneyimlerine PUBG oyununu daha iyi nasıl seviyede tamamlayabileceğini ya da oyun içerisindeki çeşitli taktikleri ve hilelerin paylaşabilmeyi sağlayacak bir ortam sunulmuştur. Pubg tutkunu gençler oyun taktikleri hakkında bilgiler almak, sohbet etmek, grup kurmak ya da oyun ile para kazanmak amaçlı WhatsAapp, Telegram, Discord ve Twitch uygulamalarını kullanıyorlar.

Pubg WhatsApp Grup Linkleri

Pubg ile alakalı WhatsApp üzerinden oyun ile ilgili yeni taktikler öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğer Pubg oynamaya yeni başlamışsanız WhatsApp grupları çok faydalı olur. Pubg sohbetlerine katılarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinerek grup oyunlarına katılabilirsiniz. Böylece hem kazanma şansınız artar hem de daha eğlenceli bir oyun olur. Pubg oyununda ilerlediniz ve oyun sayfanızı satmayı düşünüyorsanız WhatsApp gruplarında oyun sayfanızı tanıtıp satışa sunabilirsiniz.

Paylaşımı yapılan linklerden biri, kişileri Pubg oyunu içerisinde kullanılabilecek ve kendisine benzer takım arkadaşları bulabileceği doa ve squat girişi yapabilecek tarzda kişileri de eleyebilecekleri bir ortam sunan bir paylaşım yapılmıştır. Yönlendirildikten sonra “join chat” butona dokunduğunuzda gruba giriş yaparsınız. Pubg takım kurmak isteyenlere WhatsApp grupları;

Davetli Pubg TRPubg Delisi
PubG AReNAPUBG MOBILE
Free Royal passPubg Hileler
PUBG L0VE😘PUBG Taktikleri
Pubg TurnuvaEski Pupçılar

Aslında bu tür WhatsApp gruplarının özelliklerinden biri de Türklere hitap ediyor olmasıdır. Aynı dili konuşabildiğin ve aynı problemleri yaşadığın kişiler ile Pubg Mobile oyunu arası içerisinde çeşitli teknik, taktikler ve hile paylaşımlar yapabilecek bir ortamda elde edilmiş oluyor. WhatsApp guruplarına katıldıktan sonra tablolu silah hasarlarını öğrenmek için pubg silah hasarları yazımıza göz atabilirsiniz.

Pubg WhatsApp Şekilli Nick Yapma

Pubg WhatsApp gruplarına havalı ve şekilli nickler ile kullanıcı çekmek isteyenler ayrıca oyun içinde kurduğunuz gruplarda kullanabilceğiniz dikkat çeken farklı sembol ile yazılmış isimler;

 • 🎭Karamel🎭
 • ツᴅᴀʀᴋ_Kral
 • ♔〘EfSo〙♔
 • ░K░R░A░L░
 • ᵀᵉᵃᵐ★FURY★
 • メa h M aK
 • 乂✰Br=0✰乂
 • 👻Sevimli👻
 • 🖤❣Kara PUBG❣🖤
 • Sadece Oyun ◕‿◕
Pubg Mobile WhatsApp, Telegram Grupları

Pubg Mobile Telegram Gruplar

Telegram gruplarında Pubg oyununu grup halinde oynamak için yeni arkadaşlar bulabilir ya da mevcut gruplara katılarak grup oyunlarına katılabilirsiniz. Pubg Telegram gruplarında oyun sayfalarının alım satımı da yapılır. Bu gruplarda oyun satın alabilir ya da satabilirsiniz. Pubg Telegram’da oyun haritaları, videoları, taktikleri ve hileleri paylaşılır.

Oyuncu gücünü geliştirmek isteyenler Telegram’da 200.000 üyesi olan gruplar kurulabilir, hızı yüksektir, istediğiniz video ve dökümanı paylaşabilirsiniz. WhatsApp daha kolay anlaşılır olması sebebi ile genel olarak tercih edilmiştir. Pubg Türkiye ve yurtdışı gruplarında hack, taktik ve hileler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Farklı bir deneyim olarak pubg telegram grupları;

Pubg TayfaBattle Pubg
Pubg Uc SellerPubg Uc Paylaşım
Pubg İndianPubg hackerları
Pubg ArabicPubg Güncel
Pubg YolcuPubg Friends
Pubg OfficalPubg Fikirleri

Pubg Discord Grup Kanalları

Pubg ile alakalı Discord üzerinden kendi kanalınızı oluşturarak istediğiniz arkadaşlarınızı ekleyerek oyun grubu kurabilirsiniz. Ya da mevcut kanallara katılarak Pubg oyuncularını tanıyıp oyun gruplarına katılabilirsiniz. Sesli sohbetinde mümkün olduğu Discord uygulamasını kullanmak için telefonunuza uygulamayı indirmeniz gerekir. Sonrasında ayarları ve kullanım şekli oldukça kolaydır.

Discord ile Pubg oyunu ile ilgili yeni bilgi ve taktikler öğrenebileceğiniz gibi sohbetlerde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Discord üzerinden Pubg oyun sayfası alabilir ya da satabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Discord Pubg oyuncularının çok tercih ettiği bir uygulamadır. Pubg Türkiye serverlarında turnuvalar hakkında bilgiler ve katılım sağlamak isteyen oyuncular discord gruplarına dahil olabilir. Yüzbinlerce üyenin olduğu ve onbinlerce online sayısı ile Pubg Discord grupları;

Pubg Twitch Kanalı ile Para Kazanma

Pubg ile Twitch üzerinden para kazanabilirsiniz. Twitch üzerinden kendinize bir kanal açarak oyunu anlatabilir, taktikler verebilir, oyun haritalarını açıklayabilir, Pubg sayfaları alıp satabilirsiniz. Twitch kanalınıza abone olan kişi sayısına göre para kazanabilirsiniz. Pubg oyununu uzun süredir oynuyorsanız Twitch ayrıcalıklarını kullanarak kendi kanalınızı açıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Twitch ile Pubg oyunu canlı yayınları yapabilir, reklam odaklı çalışarak yayını paraya çevirebilirsiniz. Twitch Youtube video kanalına nazaran Pubg oyunu için daha fazla kullanılır. Twitch de Pubg oyun akışı net görür ve istediğiniz oyunu seçerek giriş yapabilirsiniz. Twitch kanalı açmak istiyorsanız öncelikle iyi bir bilgisayarınız, ses sisteminiz ve oyun tecrübeniz olmasında fayda vardır. Pubg oyun videoları çekip yayınlamak, canlı yayın sunumları yapmak için ekipmanınızın iyi olması takip edilme oranınızı artıracaktır.

Pubg PoPüler Twitch Yayıncıları

Pubg Twitch oyuncuların adları Türkiye’de ve dünyada en çok takip edilen ve ilgi gören kişilerden oluşur. Pubg videoları ve canlı yayınları ile öne çıkan Twitch kanalı sahibi oyuncular şunlardır;

 1. Twitch Türkiye’nin en çok izlenen ismi Ahmet Sonuç’tur. Takma adı Jahrein olan Ahmet, her yayında farklı bir oyun sunması, sıcak sohbetleri ve oyunu yaşıyormuş gibi oynaması ile çok sevilen bir Pubg oyuncusudur.
 2. Twitch Pubg yayıncı kanallarından en çok izlenen oyunculardan biri de Ferit Karakaya’dır. Takma adı Wtcnn olan Ferit, eski bir League of Legends oyuncusudur. Son zamanlarda Pubg oyununa yönlenen Ferit en sevilen yayıncılardan biridir.
 3. Türkiye’nin en çok izlenen Pubg Twitch oyuncularından biri de Cantuğ Özsoy’dur. Oyuncu ismi Unlost’tur.
 4. Can Karakoç Pubg ile popüler olan oyunculardan biridir. Takmak adı Mithrain’dir.
 5. Pubg Twitch’in ilk yayıncılarından olan Necati Akçay, Zeonnn takma adı ile oldukça ünlüdür.
 6. Twitch’de ki en hoş sohbet isim olarak bilinen Tuna Akşen, Pintipanta takma adı ile en çok izlenen Pubg oyuncularındandır.
 7. Levent Balım, Levo takma adı ile Pubg Twitch’in enlerindendir.
 8. Alper Biçen Twitch Pubg yayınları ile sevilen bir isimdir.
 9. İpek İnan, Thetabeta kanalı ile başarı yakalayan isimlerdendir.
 10. Arda Barış, LinusTheAfro ismi ile sevilen Twitch Pubg yayıncılarındadır.
 11. Mete Özbey en iyilerdendir.
 12. Enis Kirazoğlu Pubg Twitch kanalı ile sevilen bir yayıncıdır.
 13. Fırat Albayram bir dizi oyuncusu olmasına rağmen Twitch Pubg yayınları ile seviliyor.
 14. Niyan Dinç Twitch Pubg yayınları yapan sevilen bayan oyunculardandır.
 15. Mustafa Yavuz sevilen yayıncılardandır.
 16. Figen Örtün Pubg Twitch oyuncularındandır.
 17. Sergen Kutlu PBY Kaptan adı ile sevilen yayıncılardandır.
 18. Furkan Tekeş, Immorturu takma adı ile bilinen yayıncılardandır.
 19. Barış Bol, Cheris takma adı ile sevilen bir oyuncu ve yayıncıdır.
 20. Duygu Köseoğlu sevilen Pubg oyuncu ve Twitch yayıncısıdır.

Pubg Youtuber İsimleri

Youtube kanallarında çok sayıda pubg videoları paylaşan ve çok kazanan youtuberler turnuvalarda kapışma sırasında canlı olarak yaptıkları savaşta çok sayıda anlık izleyicilerinden yorumlar almaktadır. Katılım yaparak yeni oyuncular ile tanışabilir, gruplar kurabilirsiniz. En çok abonesi olan Pubg Youtube Oyuncuları;

 • Barış Bra
 • Ersin Yekin
 • Kozmik Karınca
 • PintiPanda
 • Mezarcı
 • Teneke Kafalar

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile WhatsApp, Telegram ve Discord Grupları 2023" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı