PUBG Haritada Ayak İzi ve Düşman Görme

PUBG bilindiği üzere haritada en son kalan olmak üzerine kurulmuş bir oyundur. Ancak özellikle rakiplerin güçlü olması halinde bu durum oldukça zor hale gelmektedir. Oyunda kalan son kişi olmak ise oyuncuların sessiz şekilde hareket etmelerine bağlıdır.

Oyunda kalan son kişi olmayı garantilemek için sessizliğin yanı sıra iyi bir yere yatarak pusu kurmak da gerekmektedir. Peki, sayılan gereklilikler nasıl gerçekleştirilir?

PUBG Sessizlik Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG oynarken sessiz olmak ilk başlarda kolay gibi görülmesine karşın çok da kolay bir işlem değildir. Oyuncuların sessizlik için belli materyallere sahip olmaları lazımdır. Özellikle susturucular bu bağlamda her oyuncunun edinmesi gereken materyaller listesinde kendilerine yer bulmaktadır. Susturucular özellikle taarruz amaçlı kullanılan silahlarla birleştiğinde rakiplerin kişileri bulma şansı bir hayli azalmaktadır.

Pubg Hareket İzi Bırakmadan Görünmezlik Nedir?

Oyunun en önemli noktası her daim tetikte olmaktır. Unutmayın ki sizin kullandığınız taktikleri bir başkası da kullanıyor olabilir. Birinin pusuda beklediğinden şüphelenmeniz halinde dikkatli bir şekilde o bölgeyi terk etmeniz iyi olacaktır.

Pubg Haritada Ayak İzi Göstermeme Taktikleri

PUBG sessiz olma taktikleri ayak seslerini minimuma indirmeyi de hedeflemektedir. Bu bağlamda koşarak ve hızlı şekilde ilerlemek ayak seslerinin rakipler tarafından takip edilmesi sonucunu getirmektedir.

Gelen öneriler ve edinilen tecrübeler çömelerek yürürken ayak seslerinin minimumlara indirildiği yönündedir. Ancak bu yürütüş hızlı harekete mani olduğundan devamlı şekilde kullanılamamaktadır.

6 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Haritada Ayak İzi ve Düşman Görme" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı