PUBG Mobile En İyi Ses Ayarları Kasma Sorunları

PUBG hayatta kalma oyunları içerisinde en çok kullanılanlardan biri haline gelmiştir. Oyunda hemen herkesin kendine has yöntemlerinin bulunduğu bir gerçektir. Kimileri taarruz odaklı oynarken kimileri ise pusuya yatarak ilerlemeyi tercih etmektedir.

Ancak her halükarda iyi bir ses ayarı olmadan oyunda başarılı olmak veya rakiplerin ayak seslerini duymak mümkün değildir. Peki, PUBG ses ayarı nasıl yapılır? Ses ayarları için verecek olduğumuz taktikleri uygulamanız yeterli olacaktır.

PUBG Ses Kasma Ayarlarında Taktikler

Bazı oyunlarda ses ayaları için eklentiler kurtarıcı olarak görülmektedir. Ancak PUBG en iyi ses ayarlarında bir uygulama ya da yama indirmek çözüm önerileri arasında kendine istediği yeri bulamamaktadır.

Sesleri en iyi şekilde duyabilmek için farklı taktikleri denemeniz önerilmektedir. Bu bağlamda kulaklık kullanımı akla ilk gelenlerden biridir. Kulaklık ile birlikte sesleri daha net şekilde duyarak oyuna odaklanabileceksiniz.

Pubg Ses Açma Kapatma Ayarları

PUBG ses ayarları kapsamında anlatılan konu başlıkları arasında SFX eklentilerinin kapatılması da bulunmaktadır. Bu sayede oyun bölünmeden devam edecektir.

Oyunda detay seslerin duyulabilmesi ya da dışarıdan gelen gürültünün azaltılması için sesin genel seviyesinin yüksek tutulması da tavsiye edilmektedir. Fakat bazı oyuncular uzun süre oyunda aktif olduğu için yüksek ses sağlık açısından problem yaratabilmektedir.

Bu neden yüzünden ses seviyesinin yüksekliği ortalama yükseklikte olmalıdır. Ortalamanın üzerindeki yüksekliklerin nadir durumlarda kullanılması daha iyi sonuçlar verecektir.

2 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Mobile En İyi Ses Ayarları Kasma Sorunları" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı