PUBG Performans Arttırma Ayarları 2023 İyileştirmesi

PUBG performans ayarları kullanılarak oyundan alınan keyif miktarının artırılması mümkündür. Pek çok oyuncu bilmemesine karşın bilgisayarlarda standart ayarlar kullanımdadır.

Bireyler standart olan ayarlar üzerinde bir takım oynamalar yapmaları halinde grafik görünümleri açısından olduğu kadar hız açısından da eskisine göre daha iyi sonuçlar alacaklarını göreceklerdir.

PUBG Oyun Performansı Nasıl Artırılır?

Oyuncuların PUBG oyun performans ayarlarını artırmak bilgisayarlarının arama bölümüne güç planı seçimi gibi bir cümle yazmaları kazımdır. Normal şartlar altında buradaki ayarlar normal seviyelerde tutulmaktadır.

Ancak maksimum performans alınması için “Yüksek Performans” kısmının seçili olması gerekmektedir. Performans ayarlarının iyileştirilmesi için işlemciye göre hareket edilmesi de gerekmektedir.

Pubg Performansı İyi Olan Telefonlarda Farklar

Bu açıdan bakıldığında aslında oyuncuların sahip oldukları ekipmanları tanıyarak hareket tayinlerini ona göre yapmaları gerektiği ortaya çıkmaktadır.

PUBG performans iyileştirmesinde oyunun genel işleyişinde sorun olmayabilmektedir. Ancak pek çok bilgisayarın ses ayarlarının değiştirilmesi lazımdır. Oyuncular bu sayede rakiplerinin en ufak seslerini duyarak oyunda daha uzun süre hayatta kalabilmektedir.

Pubg Performans İyileştirme

Bunun için ses ayarları açılarak özellikler bölümüne giriş yapılmalıdır. Sonrasında ise özel ayarlar kısmındaki geliştirmeler alanına basılmalıdır. Tüm dış ses efektlerinin kapatılması sayesinde oyuncular tamamen oyunu odak noktaları haline getirebileceklerdir.

Üstelik bu sayede oyundan alınan zevkin de arttığı fark edilecektir. Ekstra ayarlar için oyuncuların oyunda hangi alandan şikâyetçi olduklarını bularak o alana göre güncellemeler gerçekleştirmeleri önerilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Performans Arttırma Ayarları 2023 İyileştirmesi" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı