PUBG Hilecileri ve Takım Öldürme Rapor Etme Report Şikayet

Konu Başlıkları

PUBG yapımcıları oyun içerisinde düzeni sağlamak ve diğer kullanıcıların oyundan kaçmasını engellemek amacıyla sürekli olarak hilecileri engellemeye yönelik sistemler ve uygulamalar geliştirme yönünde çalışmaktadır.

Oyun içerisindeyken hile kullananlar tarafından öldürüldüğünüzü düşünüyorsanız veya bir takım öldürme ile karşılaşırsanız oyun içerisindeki raporlama sistemini kullanarak şikayette bulunabilirsiniz. Bu şikayet sistemi pugb ekibine sorunu ulaştırmanın en hızlı yoludur.

Ekran görüntüsü ve rapor fonksiyonu gibi bazı yeni fonksiyonlarda sisteme eklenmiştir.

Ekran görüntüsü fonksiyonu “F12” tuşuyla ekran görüntülerini kolayca çekebilirsiniz.

Dosya dizini: C: / Kullanıcılar / ”Kullanıcı Adı” / Belgeler / PUBGLite / Ekran Görüntüleri İşler

Pubg İletişim Report Etme

Geri bildirimlere istinaden rapor işlevini güncellendi. Şimdi “rapor işlevi”, herhangi bir grupta kaybettiğiniz zaman kullanılabilir hale gelmiştir.

Seyretme esnasında “R” ye basıp da bir oyuncuyu şikayet edebilirsiniz. Daha güvenli bir PUBG LITE oyun deneyimi yaşamak için haksız yere oynayan oyuncuları bildirmekten çekinmeyin.

Ancak, bu yollarla raporlanamayanlar varsa, lütfen raporu hızlı bir şekilde işlenebilmesi için bize aşağıdaki bilgileri bildiri doldurarak iletişim formundan mail atın.

  • Oyun Takma Adınız:
  • Bildirdiğiniz kullanıcının takma adı:
  • Olayın Saati / Tarihi:
  • Olayın açıklaması:
  • Ekran görüntüsü veya Video bağlantısı:

3 Kişi Katıldı

  1. Selam, pochinkiye indik işaret fişeği buldum attım. İçindekileri aldı ve bana vermesini söyledim verdikten sora loot yaparken avmyi almak ilin bombaladı ve öldürdü oyuncunun ban yemesini istiyorum ismi : AgayevSeymur

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Hilecileri ve Takım Öldürme Rapor Etme Report Şikayet" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı