PUBG Tabanca Hasarları ve Pistol Rehberi

PUBG tabanca, pistol rehberi sayesinde acemi oyuncular bile istedikleri sonuçları kısa süre içerisinde alabilir hale gelecektir. Zira hayatta kalma oyunu olan PUBG aslen stratejik hamleleri doğru anlarda atmaktan ileri gelmektedir.

Stratejik olarak atılan adımlarda silah yani pistol seçimlerinin iyi şekilde yapılması bir hayli önemlidir. Böylelikle oyuncuların gerek saldırı esnasında gerek kurdukları pusularda rakiplerine göz açtırmamaları mümkün olmaktadır.

Pubg Scar-L Silah Hasarları

Silah hasarları silah tercihlerinde hangi bölgede bulunulduğuna göre hareket edilmesi de önemli noktalardan biridir. Örneğin en kalabalık yerlerden biri olan Sanhok silahları kendi içinde gruplara ayrılmaktadır. Var olan gruplar içinde SCAR-L en iyi tercihlerden biri olacaktır. S

ilaha olan talebin fazla olması ne yazık ki her oyuncu tarafından bulunmasının kolay olmaması sonucunu getirmektedir. Böyle durumlarda tercih edebileceğiniz alternatif silah ise kesinlikle QBZ95 olmalıdır. Atış başına silah hasarı 43 olan bu silah doğru kullanımlarda bir hayli iyi sonuçlar aşınmasını garantilemektedir.

PUBG Silah Rehberi: Tabancalar

Miramar için PUBG tabanca, pistol rehberinde Win94 iyi alternatiflerden biridir. Silahın eski tip olması yüzünden bazı oyuncular tarafından tercih edilmediği görülmektedir. Ancak dikkatli bir inceleme yapıldığında özellikle yakın saldırılarda hasar oranının ortalamanın üzerine çıkabildiği fark edilecektir.

Pubg Tabanca İsimleri Nedir?

Assault tüfekleri arasında en çok arananlar listesinde Beryl M762 yer almaktadır. Polonya yapımı bir taarruz tüfeği olarak bilinen Beryl M762 oldukça hızlı şekilde hareket edilmesini garantilemektedir. Üstelik ekipman eklentileri neticesinde silahtan elde edilen başarı yüzdesinin artırılması da mümkün.

Oyuncular arasında tüfekler yerine tabancaları tercih edenlerin sayısı da bir hayli fazladır. Özellikle bazı bölgelerde tabanca kullanımı daha esnek ve başarılı şekilde hareket edilmesini garantilemektedir. Tabanca kullanım ve başarı oranlarına bakıldığında P1911 – P18C ya da P92 gibi isimler kendini göstermektedir.

Tabancalarda ağırlığın az olması ve atış kapasitesinin fazla olması aranan kıstaslardandır. Verilen isimler ise aranan kıstasları en iyi taşıyanlardan oluşmaktadır.

Bir Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "PUBG Tabanca Hasarları ve Pistol Rehberi" Kampanyası için Katıl Kazan.

Kapalı